שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  פיתוח כחול-לבן: מזרן המבטיח להפחית הסיכון למוות בעריסה
  פיתוח ישראלי - מזרן עשוי רשת - מונע הצטברות פחמן דו-חמצני, מאזן את הטמפרטורה של התינוק, מאפשר חלחול נוזלים ואינו מאפשר לקרדית אבק הבית לשרוד

  פיתוח חדשני מבטיח לחולל מהפיכה בהפחתת הסיכון למוות בעריסה, וזה משלנו: חוקרים ישראלים פיתחו מזרן יחודי העשוי רשת, המונע הצטברות מסוכנת של פחמן דו חמצני סביב ראש התינוק, מאזנת את חום הגוף של התינוק, ודוחה הצטברות של קרדית אבק הבית. המזרן גם מאפשר חלחלול של נוזלי התינוק, מונע יקיצות לילה מיותרות ומאפשר סביבת שינה בטוחה לתינוק.

   

  המזרן החדש הקרוי AirNettress הוא הכלאה בין הרוך של הערסל המעודד שינה שקטה לבין החוזק של הרשת המתוחה הדרוש להתפתחות מוטורית תקינה של תינוקות.

   


  Airnettress. הרשת מונעת הצטברות פחמן דו חמצני

   

  התינוק ישן על גבי רשת מתוחה אך נוחה המאפשרת מעבר חופשי בסביבת התינוק ומונעת הצטברות פחמן דו חמצני העלול לסכן את חיי התינוק. מעבר האוויר החופשי מסייע באיזון הטמפרטורה ומונע הזעה וחימום יתר.

   

  המבנה הרישתי של המזרן מאפשר חילחול נוזלי התינוק (פליטות, כיח ושתן) ומאפשרים סביבת שינה נקייה ובטוחה. משטח השינה אינו מאפשר השרדות של קרדית אבק הבית, הגורם האלרגני העיקרי להתפתחות והחמרה של מחלות כגון אסתמה ונזלת אלרגית.

   

  זוג רגלי הגבהה בצידי המסגרת מאפשר להשכיב את התינוק בזווית העשויה להפחית פליטות ולהקל על הנשימה בזמן הצטננוות ושעול ליחתי. בתקופת הגמילה
  מחיתולים משטח הרשת המחורר מאפשר חילחול השתן דרכו ומונע יקיצות לילה מיותרות, והתפתחות גירויי עור.

   

  מחקרים שנערכו בבית החולים הדסה בירושלים על מודל של תינוק נושם הראה כי משטח השינה מאפשר מעבר אויר חופשי ואינו מאפשר הצטברות של פחמן חמצני בסביבת התינוק. מחקר נוסף הוכיח שקרדית אבק הבית, הגורם העיקרי בעולם לאלרגיות, לא שרדה על משטח השינה החדשני, לעומת השרדותן והתרבותן על מזרנים סטנדרטיים.

   

  התענוג הזה לא זול: את המזרן AirNettress ניתן לרכוש תמורת סכום של כ-900 שקלים. להשיג ברשתות השיווק לתינוקות ואתרי האינטרנט.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "פיתוח כחול-לבן: מזרן המבטיח להפחית הסיכון למוות בעריסה"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  Airnettress. מסייע להתפתחות התינוק
  הרשת. מאפשרת דליפת הפרשות
  שלום דוקטור
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים