"סקס אפיל" הוא פודקאסט המיניות של ynet יחסים, בהנחיית לורי שטטמאור, עורכת הערוץ. מדי שבוע נדבר עם מומחית אחרת מעולמות הסקס, היחסים והמיניות. מוזמנים ומוזמנות להאזין לנו כאן ב-ynet, וגם לעקוב אחרינו בספוטיפיי, באפל פודקאסטס ובכל מקום אחר שבו אתם נוהגים ונוהגות להאזין לפודקאסטים שלכם.
פספסתם את הפרק הקודם על הסקס של העתיד? תוכלו להאזין לו כאן. מוזמנות ומוזמנים לקהילה שפתחנו בפייסבוק - "סקס אפיל - הקבוצה לדיונים", ואם בא לכם לפרגן - נשמח מאוד אם תדרגו אותנו בחמישה כוכבים באפליקציות השונות.

1 צפייה בגלריה
לי ראובני
לי ראובני
לי ראובני. "סקס זה כמו אוכל. צד אחד תמיד יהיה רעב יותר"
(צילום: מאיה חבקין)

והפעם: את אוהבת אותו והוא אותך, הזוגיות שלכם יציבה ונקייה מדרמות, אבל משהו בכל זאת מעיב על הקשר: הפער המיני ביניכם. בפרק מספר 67 אירחנו את לי ראובני, מטפלת מינית מוסמכת ומדריכה בטיפול מיני, מטפלת זוגית בשיטת EFT ובעלת קליניקה לטיפול מיני, שטענה שאם סקס הוא כמו אוכל, תמיד יהיה צד אחד שיהיה רעב יותר. זה אומר שכמעט תמיד יהיו ביניכם פערים מיניים. הבעיה מתחילה כשהפערים הללו לא מתוקשרים, והופכים בהמשך לתסכול מיני מופגן.
אז איך לתקשר לצד השני שאני רוצה סקס אחר, ושקיים פער בין הרצון המיני שלי לבין המיניות שלנו בפועל? איך לדבר בפתיחות על הפערים המיניים כשנמצאים בתחילת הקשר ומפחדים להרחיק את הצד השני? ומתי הפערים המיניים הללו לא ניתנים לגישור? האזנה נעימה!