אם לא יהיו הפתעות, בעוד כשלושה חודשים צפויה סמסונג להשיק את סדרת הדגל החדשה שלה, גלקסי S11. בסוף השבוע דלפה לרשת הדמיה לא רשמית, שמתיימרת להראות כיצד ייראה הסמארטפון החדש בהתאם לשמועות וההדלפות שצצו עד כה. מאחורי ההדמיה עומד OnLeaks, שנחשב למדליף מהימן למדי בכל הנוגע לסמארטפונים חדשים.
כך נראתה ההשקה של הדור הקודם
אז מה ההדמיה החדשה מלמדת אותנו? השינוי הכי בולט לעין הוא במערך הצילום: בצד הקדמי, סמסונג החליטה כנראה להעביר את חריר העיגול של מצלמת הסלפי מצד ימין של המסך למרכז, בדיוק כמו בסדרת הנוט 10. בצד האחורי, נראה שהעדשות שעד כה היו מסודרות בשורה מאוזנת, עוברות לבליטה בצורת L בצד השמאלי העליון של המכשיר, באופן שמזכיר מאוד את מערך הצילום של סדרת אייפון 11.
סמסונג גלקסי S11 - הדמיה לא רשמיתסמסונג גלקסי S11 - הדמיה לא רשמית
מצלמת הסלפי עוברת מצד ימין למרכז
(הדמיה: Onleaks, 91 Mobiles)

סמסונג גלקסי S11 - הדמיה לא רשמיתסמסונג גלקסי S11 - הדמיה לא רשמית
מאחור - בליטה שמזכירה את אייפון 11
(הדמיה: Onleaks, 91 Mobiles)

סמסונג גלקסי S11 - הדמיה לא רשמיתסמסונג גלקסי S11 - הדמיה לא רשמית
מסך בגודל כ-6.7 אינץ'
(הדמיה: Onleaks, 91 Mobiles)
בהדמיה נראים חמישה חיישנים במערך הצילום האחורי: ככל הנראה מדובר בשלוש עדשות רגילות, בחיישן ToF למדידת עומק ובחיישן נוסף שנכון לעכשיו לא ברור למה הוא משמש. אגב, אחת השמועות המעניינות השנה היא כי הסמארטפון החדש יגיע עם חיישן צילום ברזולוציית 108 מגה-פיקסל ועם זום x5.
המסך של הגלקסי S11 צפוי להיות בגודל 6.63-6.7 אינץ'. לצדו אנחנו צפויים לראות עוד שני מכשירים, אחד עם מסך בגודל 6.2 אינץ' והשני - 6.9 אינץ'. אתם לא טועים: אם השמועות האלה נכונות, בהחלט מדובר בזינוק לעומת הדור הקודם, שהגיע עם מסכים בגדלים 5.8, 6.1 ו-6.4 אינץ'. ועוד שמועה מעניינת בקשר למסך: הוא יגיע עם קצב רענון 120Hz, שאמור לספק חוויית צפייה נעימה יותר.
ומה אין במכשיר החדש? שקע אוזניות, שנעדר גם מסדרת הנוט 10. המכשירים החדשים יגיעו עם מערכת הפעלה אנדרואיד 10 ומעטפת One UI 2 של סמסונג. מתחת למכסה המנוע נראה את ערכת השבבים סנאפדרגון 865 של קוואלקום או אקסינוס 990 מתוצרת עצמית (תלוי באזור הגיאוגרפי). מתי כל זה יקרה? אם להאמין לשמועות - ההכרזה על הגלקסי S11 צפויה ב-18 בפברואר 2020.