הצד הכלכלי של ההסכם עם איחוד האמירויות: צפו בדיון באולפן ynet
(צילום: אורי דוידוביץ)

רשת נעלי סקופ שבבעלות רוני ופרדי אינסאז חתמה אמש על חוזה עם איש עסקים פלסטיני, בעל משרדים בדובאי, לפתיחת סניפי המותג בדובאי. הסניף הראשון ייפתח בכיכר גמאל עבדול-נאצר, רחוב הקניות המרכזי בעיר. החנות תיפתח בהשקעה של 300 אלף דולר תחת השם SCOOP, על שטח של 150 מ"ר, ותציע קולקציות של נעלי נשים, גברים וילדים, במחירים שינועו בין 10 דולר ל-100 דולר. שכר הדירה הממוצע למ"ר יעמוד על 120-150 דולר.
>>לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים בכלכלה - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו
אינסאז, המכהן גם כמנכ"ל סקופ המפעילה 70 סניפים בישראל, אמר לממון ול-ynet: "החנות הראשונה תיפתח בחודש מרץ. עד 2021 ייפתחו חמש חנויות, גם באבו דאבי. אנחנו כמעט לא ישנים. רצינו להיות הראשונים שם. אנחנו עובדים על הפרויקט מאז שהבנו שהולך להיות שלום. בעוד שבוע-שבועיים אפשר יהיה להיכנס לאמירויות בדרכון ישראלי, ואנחנו מתכוונים לצלם את קמפיין חורף 2020 באבו דאבי עם הפרזנטורים ליאור וספיר נרקיס, שיטוסו לשם עם צוות של 15 בני אדם.
2 צפייה בגלריה
חנות של רשת נעלי סקופ
חנות של רשת נעלי סקופ
חנות של רשת נעלי סקופ
(צילום: בן פרידמן)
"הקמפיין יעלה גם בישראל וגם באבו דאבי. יש לי קשר לדובאי, הייתי שם ואני מכיר שם אנשים. עליתי מאיראן בגיל 24. באיראן הייתי איש עסקים, יבואן ומשווק של כלי נגינה. ייבאתי אורגנים חשמליים וכלי נגינה מדובאי, מאזור הסחר החופשי, וביקרתי שם במסגרת העבודה. כבר אז ראיתי את הפוטנציאל הגדול. היו לי שם אנשים שאספו בעבורי את הסחורות שהזמנתי ושלחו לי לאיראן. עד היום אני בקשר אתם.
"אחי פרדי עלה לפניי לארץ ועסק כאן בנעליים, וכשאני עליתי הצטרפתי לפרדי בעסקי הנעליים. אנחנו רואים בשלום מומנטום מצוין להתרחבות ומנוע צמיחה כלכלי לכל העסקים הישראליים. אנחנו שמחים להיות הראשונים שכבר סוגרים עסקה כלכלית מהסוג הזה".
2 צפייה בגלריה
ליאור נרקיס
ליאור נרקיס
ליאור נרקיס
באמירויות אוהבים מותגי יוקרה. איך מותג לא מוכר יצליח? רוני אינסאז: "דובאי היא עיר תיירות בינלאומית. תיירים לא תמיד מחפשים מותגי יוקרה, ואליהם אנחנו מכוונים. לא כל המקומיים עשירים, ואנחנו נציע את הטרנדים הכי עכשוויים במחיר זול יותר. אנחנו נשתמש שם בקו היוקרתי שלנו, שנמכר בארץ לצד המוצרים הרגילים שלנו. זוג נעליים יימכר בדובאי ב-200 עד 300 שקל. היתרון של סקופ הוא שאחרי השקת כל דגם של מותג פופולרי, כבר באותו השבוע אנו מייצרים אותו במפעלים שלנו בסין, בספרד ובטורקיה".