בעקבות העדויות נגד השחקן ארז דריגס: גורמים בכירים בתאגיד השידור הציבורי אומרים היום (ה') ל-ynet כי בתמונת המצב הנוכחית לא תתאפשר נוכחותו של דריגס בעונה הבאה של "חזרות".
אתמול (ד') פורסמו עדויות באתר "פוליטיקלי קוראת" על התנהגות פוגענית של דריגס, כלפי נשים כשאחת מהם העידה שהייתה בת 17 בעת השיחות עימו.
"הייתי בת 17, אולי אפילו 16, וזה נמשך שלוש שנים! שלוש שנים של הטרדות והודעות בלי סוף", סיפרה דר (שם בדוי) בכתבה, "תודה לאל שלא הסכמתי להיפגש איתו והיה לי קצת שכל בגיל הזה למרות שהערצתי אותו. לא עניין אותו שאני ילדה, לא רוצה לדעת מה היה קורה אם…". לפי צילומי המסך דריגס נהג לדר לשלוח הודעות בעלות אופי מיני, תחקר אותה על אובדן בתוליה, על הרגלי האוננות שלה ועל הניסיון המיני שלה.
1 צפייה בגלריה
ארז דריגס, מתוך "חזרות"
ארז דריגס, מתוך "חזרות"
ארז דריגס, מתוך "חזרות"
(צילום מסך)
אישה נוספת סיפרה כי פנתה לדריגס באופן מקצועי כשהייתה שחקנית צעירה. דריגס הציע לה שיפגשו ולאחר שסירבה סיפר לה שהוא חרמן וגם שלח תמונה של אזור החלציים שלו (עם בגדים) והחמיא לה על המראה. לדבריה היא ניסתה להפסיק את השיחה ודריגס התנצל ואמר שזה בגלל שהוא חרמן כל הזמן ומאונן.
העדויות באתר נאספו בעקבות בעקבות פוסט בפייסבוק שכתבה העיתונאית אופיר סגרסקי.
בתאגיד השידור כאן אמרו אתמול כי: "עד לפרסומן, הטענות לא היו מוכרות לאף גורם בתאגיד. כאן מגנים כל התנהגות מטרידה ובלתי הולמת ובמידה וישנן תלונות הן צריכות להיבדק על ידי המשטרה".
היום כאמור בכירים בתאגיד מדברים אחרת, ואומרים כי "ככל הנראה דריגס לא יהיה על המסך בעונה הבאה של 'חזרות'", אולם הוסיפו כי מדובר בשלב מוקדם מאוד, בטח לאור העובדה כי העונה השנייה טרם נכתבה.
הגורמים הוסיפו כי ייתכן שכל העונה בכלל מוטלת בספק, ותלויה בעיקר ביוצרת ובכוכבת הראשית נועה קולר, ובסופו של דבר היא זו שתחליט. קולר עד לרגע זה, לא התייחסה לנושא.
דריגס עצמו טרם הגיב לפניית ynet על דברי בכירים בתאגיד, אולם אתמול מסר בתגובה לאתר פוליטיקלי קוראת כי "הפוסט שכתבה אופיר סגרסקי בעקבות הריאיון שלי ב'ידיעות אחרונות', הציף התנהגות שלי, התנהגות שפגעה בה, התנהגות שפגעה גם באחרות. אני מודע לכך, אני מבין זאת היטב ולכן עוד לפני הדברים שהיא כתבה עשיתי כל מה שדרוש כדי להשתנות. חלק מהשינוי הזה היה כתיבת הסדרה 'חזרות', שהציבה בפריים טיים צדדים מביכים ולא ראויים שעליהם אני מצטער ומתבייש. במסגרת השינוי הזה גם חשפתי באותו ריאיון בידיעות את ההודעות, שהפירוט שלהן מובא בחלקו כאן.
התהליך הזה הוא אישי, הוא עדיין לא הסתיים ואני מקווה שאוכל בבוא העת להתנצל בפני אלו שפגעתי בהן, אבל חשוב לי להדגיש שמעולם לא נתתי לשום עניין אישי להשפיע על החלטות מקצועיות. לעולם גם לא אתן ואני דוחה על הסף כל רמיזה שטוענת אחרת".