הם חוזרים: סטטיק ובן אל הוציאו היום (ו') את Shake Ya Boom Boom, סינגל חדש באנגלית עם ההרכב האמריקני המצליח בלאק אייד פיז. את השיר הפיקו ויל.איי.אם מבלאק אייד פיז יחד עם ג'וני גולדשטיין הישראלי, העומד מאחורי הלהיט "זוט עני" של אלה לי. צפו בקליפ

הקליפ החדש, שצולם בתנאי ריחוק חברתי, מציג את סטטיק ובן אל בשיחת ועידה עם ויל.איי.אם - "משפוחה" כמו שהוא קורא להם, ואז שר "הולה, שלום!". הקליפ מזגזג בין רשתות חברתיות כמו אינסטגרם וטיקטוק, בהן נראים משתמשים שונים שרוקדים לצלילי השיר. בין לבין מפציעים על המסך גם טאבו ו-apl.de.ap מבלאק אייד פיז.
ג'ורדי, שאמון על הפקת הלהיטים הגדולים של סטטיק ובן אל, לא הפיק הפעם את Shake Ya Boom Boom, אך הוא נמנה על אחד מכותביו.
1 צפייה בגלריה
סטטיק ובל אל בלאק אייד פיז
סטטיק ובל אל בלאק אייד פיז
מתוך הקליפ החדש Shake Ya Boom Boom
(צילום מסך)
בחודש ינואר האחרון, רגע לפני שנגיף הקורונה השבית את העולם, סטטיק ובן אל הוציאו את Further Up - שיתוף הפעולה שלהם עם הראפר והמפיק המוזיקלי האמריקני ממוצא קובני, פיטבול. בפברואר הם אף הספיקו להופיע איתו בתוכנית הבוקר האמריקנית "גוד מורנינג אמריקה" מול מיליוני צופים בבית.
עוד לפני כן, הוציאו סטטיק ובן גרסה באנגלית ללהיט "טודו בום" יחד עם זמר הרגאטון ג'יי באלווין, איתו הופיעו על הבמה כשהגיע לארץ בשנה שעברה. גם בלאק אייד פיז ופיטבול הופיעו בעבר בישראל.
הסינגל החדש הוא חלק מהחוזה הבינלאומי שסטטיק ובן אל חתמו עליו ב-2018 עם חברת "קפיטול רקורדס" מקבוצת יוניברסל ובשיתוף איש העסקים חיים סבן, ובמסגרתו השניים אמורים להוציא שבעה אלבומים באנגלית.