גל האמנים שמפרים לכאורה את ההנחיות בהופעותיהם נמשך: אחרי עדן בן זקן ועידן חביב שהופיעו באירועים שבהם הופרו הנחיות משרד הבריאות לכאורה, הערב (ד') מצטרפים לרשימה גם הזמרים ליאור נרקיס ורותם כהן.
כהן, שהופיע בחולון לעיניי כ-700 איש, אמר בהופעתו כמה "כיף לשוב לבמה", כשחלק מהקהל מצולם רוקד ללא מסכות וללא ריחוק. בהמשך ירד כהן מהבמה, לחץ ידיים לקהל ואף נשק למעריציו, כשהם ללא מסיכות ולא שומרים על ריחוק.
גם הזמר ליאור נרקיס הופיע הערב בחתונה בדרום הארץ, תוך שהוא נראה בסרטון מבקש מהקהל לקפוץ ולרקוד - דבר אסור על פי הנחיות משרד הבריאות. בסרטון אחר, נרקיס מבקש מהקהל לשמור על ההנחיות.
מטעמו של נרקיס נמסר בתגובה: "ליאור נרקיס הוזמן להופיע באירוע הערב, הוא נשמר להוראות ולבש מסכה. כשעלה לבמה להופיע הוא הוריד את המסכה על מנת שיוכל לשיר ולשמח את הנוכחים. על הרחבה בזמן ההופעה לא היו מעל 50 איש, בדיוק לפי ההנחיות. ליאור מתייחס מאוד ברצינות להנחיות ושומר עליהן. מסיבה זו, גם במהלך המופע הוא דאג מיוזמתו האישית לבקש במיקרופון מהנוכחים לשמור על הנחיות משרד הבריאות".
מתוך ההופעה של ליאור נרקיסמתוך ההופעה של ליאור נרקיס
מתוך ההופעה של ליאור נרקיס
מטעמו של כהן נמסר: "האירוע בחולון נערך על פי נהלי הקורונה תחת כיפת השמיים, בקפסולות כנדרש. מאחר שהקהל אכל ושתה במהלך ההופעה, באישור, חלק מהאנשים אכן הסירו מסכות במשך חלק מהזמן. סדרנים ביקשו מהם להשיב את המסכות ככל שניתן. רותם, הנגנים ואנשי הצוות שמחים על ההזדמנות להשיב משהו מפרנסתם ומתשוקתם לבמה אחרי חודשים ארוכים וכולנו לומדים עדיין כיצד לתפקד במצב החדש. כמובן שננסה להקפיד אפילו יותר במופעים הבאים כדי לשמור על בריאותו ושלומו של הקהל ושל אנשי ההפקה".