שבועיים לאחר שדווח כי מדונה נמצאה מחוסרת הכרה וקרובי משפחתה אף "הכינו עצמם לגרוע מכל" - הזמרת בת ה-64 פרסמה הערב (ב') הצהרה ראשונה ברשתות החברתיות וכתבה: "אני בדרכי להחלמה".
1 צפייה בגלריה
מדונה
מדונה
מדונה
(צילום: GettyImages/Ilya S. Savenok)
"תודה לכם על האנרגיה החיובית, התפילות והמילים המרפאות והמעודדות. הרגשתי את האהבה שלכם", ביקשה הזמרת לומר. "כשהתעוררתי בבית החולים, המחשבה הראשונה שלי הייתה הילדים שלי. המחשבה השנייה הייתה שאני לא רוצה לאכזב אף אדם שקנה כרטיס לסיבוב ההופעות שלי. לא רציתי גם לאכזב את האנשים שעבדו כל כך קשה איתי בחודשים האחרונים כדי ליצור את המופע. אני שונאת לאכזב אנשים.
"כרגע אני מתמקדת בבריאות שלי ובהתחזקות. אני מבטיחה לכם שאחזור הכי מהר שאני יכולה! התוכנית כרגע היא לקבוע מחדש את סיבוב ההופעות בצפון אמריקה, ולהתחיל את ההופעות שלי באירופה באוקטובר. אני לא יכולה להיות יותר אסירת תודה על כל הדאגה והתמיכה שלכם. אוהבת".
כזכור, סיבוב ההופעות Celebration של כוכבת הפופ הענקית, שהיה אמור להיפתח ב-15 ביולי, נדחה בעקבות מחלה של הזמרת - כך עדכן אז המנהל שלה, גיא עוזרי, ברשתות החברתיות. עוזרי כתב כי "ביום שבת ה-24 ביוני, מדונה פיתחה זיהום חיידקי חמור שהוביל לאשפוז של כמה ימים במחלקת טיפול נמרץ. מצבה הבריאותי משתפר, אך היא עדיין נמצאת תחת טיפול רפואי. היא צפויה להחלים לחלוטין, אך בזמן זה אנחנו נאלצים לבטל את כל התחייבויותיה, כולל סיבוב ההופעות. נשתף אתכם בפרטים נוספים ברגע שיהיו - כולל מועד פתיחה חדש של הטור ומועדים חדשים לכל ההופעות", חתם.
בהמשך, פורסם ב"דיילי מייל" כי מצבה של מדונה היה כה חמור עד שקרובי משפחתה "הכינו את עצמם לגרוע ביותר" - וזאת הסיבה ששמרו על מצבה בסוד. לפי הדיווח באתר, הזמרת נמצאה מחוסרת הכרה בניו יורק והובהלה לטיפול נמרץ, שם עברה במהלך הלילה תהליך של צנרור. אותו קרוב משפחה ששוחח עם "הדיילי מייל" תיאר את הימים האחרונים כ"טראומתיים" במיוחד, כשלא ידעו אם היא תצליח לעבור אותם. לדבריו, ההתמוטטות הלא צפויה שלה היוותה קריאת השכמה עבור מדונה, שהאמינה שהיא "בלתי מנוצחת" ודחפה את עצמה לקצה בהכנות לסיבוב ההופעות: "כולם חשבו שהם הולכים לאבד אותה, וזאת הייתה המציאות של המצב".