3 צפייה בגלריה
טום אביב
טום אביב
השף טום אביב
(צילום: עמית שעל)
המשטרה עצרה הלילה (בין שישי לשבת) את השף טום אביב בחשד שתקף אדם שהכה את הכלב שלו מחוץ למסעדה שלו, "קוקו במבינו", שבתל אביב.
האירוע התרחש סמוך לחצות הלילה. במוקד 100 של המשטרה התקבל דיווח לפיו אדם מרביץ לכלב שלו ברחוב. שוטרים שהוזעקו למקום עיכבו את החשוד לתחקור. לפי החשד, אל מול עיני השוטרים, הכה אביב באגרוף את החשוד בפגיעה בכלב. השניים נעצרו במקום ושוחררו לאחר כמה שעות של חקירה.
3 צפייה בגלריה
הפוסט שפרסם טום אביב באינסטגרם
הפוסט שפרסם טום אביב באינסטגרם
(מתוך אינסטגרם)
3 צפייה בגלריה
הכלב שהותקף מחוץ למסעדה של טום אביב
הכלב שהותקף מחוץ למסעדה של טום אביב
תמונת הכלב שפרסם אביב בחשבון האינסטגרם שלו
(מתוך אינסטגרם)
"כפי שחלקכם שמעתם אתמול, אמש עצרתי אדם שהתעלל בצורה קיצונית בכלב שלו מחוץ לקוקו (קוקו במבינו, מסעדתו של אביב - ר"ר) יחד עם עשרות עדי ראייה למקרה. בעקבות כך נלקחתי לתשאול במשטרה ושוחררתי מיד לאחריו. אני אומנם נגד אלימות מכל סוג שהיא, אך לפעמים היא הכרחית. אדם המתעלל בבעל חיים חסר ישע עובר מבחינתי גבול שאין עליו מחילה", כתב אביב בפוסט שפרסם באינסטגרם.
הוא הוסיף: "חייב לציין שמשטרת ישראל פעלה כשורה ובצורה מכובדת ורק עשתה את עבודתה, אך הבעיה הגדולה היא בחוק. בעלי הכלב שהתעלל נעצר גם הוא, אבל לצערי על-פי חוק הכלב יחזור אליו מיידית. במדינת ישראל, כאשר יש חשד לתקיפה או איומים בין בני אדם, צו הרחקה הוא הדבר הראשון שעושים, אך לצערי היחס של החוק לחיות הוא שונה. אני מתנצל, לא בגלל מה שעשיתי, אלא בגלל שזה לא ישנה כלום".