המשטרה לא מצאה ראיות לתקיפה בתחנת הדלק במודיעין שעליה סיפרה אשתקד חברת הכנסת עידית סילמן, יו"ר סיעת ימינה ויו"ר הקואליציה. תיק החקירה, כך נודע הערב (שבת), שאותו הובילה יחידת ההונאה של משטרת מחוז מרכז, הועבר לאחר סיומה לבחינת ראש אגף החקירות, ניצב יגאל בן שלום, אולם החוקרים לא הצליחו למצוא ראיות לטענותיה.
1 צפייה בגלריה
מליאת הכנסת
מליאת הכנסת
ח"כ סילמן בכנסת. המצלמות לא תיעדו תקיפה
(צילום: יואב דודקביץ')
סילמן, נזכיר, טענה בנובמבר אשתקד כי אדם שפגש בה בתחנת הדלק שבועיים לפני כן, באוקטובר, תקף אותה והדף אותה למכוניתה. סילמן לא הגישה תלונה בזמן אמת בנושא ואף לא פנתה לקצין הכנסת. רק אחרי שספגה ביקורת קשה מהאופוזיציה - שם טענו כי ייתכן אף שהמציאה את הסיפור - היא פנתה לקצין הכנסת והעבירה לו את הפרטים.
גורמים שמעורים בחקירה סיפרו כי "לא נמצאו ראיות לתקיפה", ולדבריהם החקירה הסתיימה כעת "ללא שום תוצאות מבחינת ראיות לתקיפה כפי שנטען בתלונה". החוקרים לא מצאו כל זכר לתקיפה במצלמות של תחנת הדלק. הצעיר שתקף מילולית את ח"כ סילמן באותו מעמד מסר עדות, אבל לא עלה נגדו כל חשד לתקיפה פיזית.
למרות שלא נמצאו ראיות לתקיפה, בשל מעמדה הציבורי של ח"כ סילמן תיק החקירה הועבר לבחינה נוספת של ראש אגף החקירות ניצב בן שלום. ההערכה היא כי ניצב בן שלום יאשר את סגירת התיק, כיוון שהוא לא מנהל חקירה משל עצמו - אלא נסמך על חומרי החקירה שהצטברו בתיק.