ליגת העל תשוב לפעילות בשבוע הבא אחרי פגרה של שבועיים, ומינהלת הליגות פרסמה היום (חמישי) את מועדי המחזורים 16-21 שייפתחו ביום שבת ה-23 בינואר.
בשבת הבאה יתקיימו חמישה משחקים, כשבמוקד מכבי נתניה תארח את האלופה מכבי ת"א (20:45). מוקדם יותר באותו היום (15:00), הפועל ת"א האחרונה בטבלה תפתח את המחזור נגד הפועל חיפה, ותנסה לצאת לדרך חדשה אחרי ההחתמות והחיזוקים שהספיקה לעשות בחלון ההעברות.
שחקני מכבי ת"א ומכבי חיפה בסיוםשחקני מכבי ת"א ומכבי חיפה בסיום
משחק העונה ב-27 לינואר
(צילום: עוז מועלם)
עומר אצילי באימון מכבי חיפהעומר אצילי באימון מכבי חיפה
מפגש ראשון עם מכבי תל אביב כשחקן ירוק. אצילי
(צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה)
הפועל באר שבע תארח את הפועל חדרה ביום שני ה-25 בינואר, ובמינהלת פרסמו שמיקום המשחק יימסר בהמשך - רמז על החזרה לטרנר? יום למחרת ייפתח המחזור ה-17 במתכונת אמצע שבוע, ובית"ר ירושלים תארח את הפועל ת"א למפגש לוהט בטדי. ביום רביעי ה-27 בינואר מחכה לנו משחק העונה, כשמכבי ת"א תפגוש את מכבי חיפה והאקס עומר אצילי בבלומפילד למפגש סוער.
עוד משחק מעניין מצפה ב-1 לפברואר, כשמכבי ת"א תתארח אצל הפועל ב"ש, כשגם במקרה הזה עדיין לא ידוע אם האדומים יארחו בטרנר. ב-15 בפברואר במסגרת המחזור ה-20 יתקיים דרבי חיפאי, כשכזכור בפעם הקודמת נגמר בניצחון מפתיע של הפועל.
מועדי שאר המשחקים
כמו כן, פורסמו מועדים למשחקי ההשלמה. המשחק בין מ.ס אשדוד לעירוני קריית שמונה מהמחזור ה-14 שנדחה עקב מקרי קורונה באשדוד יתקיים ביום רביעי ה-17 בפברואר בשעה 19:00 בק"ש. בית"ר ירושלים תשלים באותו היום את משחקה החסר מול בני סכנין, שנדחה מהמחזור העשירי בסיבוב הראשון (דוחא, 20:00).