(צילום: נדב אבס)
רגע אחרי שחתם במכבי חיפה ועשה את האימון הראשון שלו במדי קבוצתו החדשה, עומר אצילי הגיע לתחנת המשטרה מלווה בעורך דינו כדי למסור עדות לגבי רימון ההלם שהונח ליד דלת הכניסה לבית הוריו אתמול (שלישי).
כעת מתברר כי רימון ההלם היה רק קצה הקרחון של האיומים, וכי תקופה ארוכה שבני המשפחה סובלים מאיומים אך לא עירבו את המשטרה. בבוקר הגיעה אישתו של עומר אצילי, אור, ומסרה גם היא עדות מפורטת.
עומר אציליעומר אצילי
עומר אצילי
(צילום: נדב אבס)
עומר אציליעומר אצילי
עומר אצילי
(צילום: נדב אבס)
עומר אציליעומר אצילי
עומר אצילי
(צילום: נדב אבס)
במשטרה מייחסים חשיבות רבה לחקירה, ורואים ברצינות את מסכת האיומים על השחקן. אחרי שקיבלו מאור אצילי בשעות הבוקר את הטלפון ובו הודעות האיומים, וגבו ממנה עדות זימנו. החוקרים גם את עומר אצילי לעדות מפורטת. במשטרה ינסו להבין מי יכול לעמוד מאחורי האיומים, והאם מדובר פה בסוג של סחיטה כספית. העדויות עצמן חשובות למשטרה, למקרה שיעצרו החשודים אז יביאו אותם לבית משפט ויבקשו להאריך את מעצרם. אצילי הגיע מלווה לתחנת המשטרה עם עורך דינו עדי כרמלי
צוות חקירה מיוחד במרחב איילון מונה לטפל בפרשה, וכבר אתמול חלה התקדמות בחקירה לאחר שבאיסוף מצלמות האבטחה בסביבת הבית בחולון הבחינו החוקרים באופנוע שהחוקרים חושדים כי יש לו קשר לרימון ההלם. במשטרה בודקים מספר כיווני חקירה, ולמרות כתבות הנאצה והסמסים שנשלחו כביכול מכיוון אוהדי מכבי חיפה – במשטרה לא פוסלים אפשרות שגם מדובר פה בניסיון סחיטה.