בלעדי: המנהל המקצועי של הפועל ת"א, משה סיני, שמקפיד מאז מינויו להגיע לכל פעילויות הקבוצה, נעדר ממשחק ההכנה של ביום שישי האחרון בנס ציונה ומתברר כי גם לא הגיע לאימון הבוקר (ראשון) בוולפסון. גורמים בהפועל חוששים כי הוא עלול לסיים את דרכו במועדון.
סיני נחשב לדמות מוערכת מאוד, במיוחד מאז הגעתו לוולפסון בנובמבר האחרון, כשמינה את ניר קלינגר כמאמן הקבוצה ומילא תפקיד משמעותי בהעפלת הקבוצה לפלייאוף העליון ולחצי-גמר גביע המדינה. אלא שבימים האחרונים הוא ניתק עצמו לחלוטין מהקבוצה. גורמים המעורים בנעשה במערכת סיפרו כי מאחורי הקלעים נוצרה מתיחות במתחם האימונים, וסיני החליט ככל הנראה לזוז הצידה, לפחות בשלב זה - צעד שעלול להוביל מאוחר יותר לעזיבה סופית.
1 צפייה בגלריה
אימון הפועל תל אביב משה סיני
אימון הפועל תל אביב משה סיני
סיני לאחר חידוש האימונים. חשש בהפועל מעזיבה
(צילום: עוז מועלם)
לסיני אין חוזה לעונה הבאה במועדון, אולם ההערכה הרבה אליו, גם ברמת ניהול וולפסון שהפך למתקן אימונים שקט וגם מבחינת ההצלחה בפן המקצועי, גרמה לתחושה שתימצא הדרך להאריך את ההתקשרות איתו. בין היתר, הוא היה אחראי ישיר על שילוב שבעה משחקני הנוער בקבוצה הבוגרת. עם זאת, המסתורין סביב ההיעדרויות שלו יחד עם העדויות על אותה מתיחות, עלולות לשנות את המגמה, ולהוביל לכך שהוא לא יישאר במועדון.
בהפועל, ללא סיני בשלב הזה, ממשיכים בהכנות לקראת חידוש הליגה, בשבת עם משחק מסקרן ומאתגר בסמי עופר נגד סגנית המוליכה מכבי חיפה. מלבד סטפן ספירובסקי שעזב את הקבוצה, כל השחקנים כשירים למפגש.
מהפועל תל אביב סירבו להגיב לידיעה.