בני יהודה תפגוש מחר (רביעי, 19:15) את עירוני קריית שמונה למשחק השלמה שנדחה עקב התפרצות הקורונה אצל היריבה. בינתיים, מחאת האוהדים משכונת התקווה מחריפה.
הערב, כ-100 אוהדים הגיעו להפגין מחוץ לביתו של הבעלים ברק אברמוב בצפון תל אביב, במטרה למחות על מצבה של הקבוצה. בתחילת העונה בני יהודה שמה לה למטרה להתברג בפלייאוף העליון, ולהתקדם כמה שיותר בגביע המדינה. נכון לעכשיו היא ממוקמת אחרונה בטבלה, 11 מחזורים ללא ניצחון, ובשבת הודחה מהגביע ע״י הפועל חיפה, מה שעורר את זעמם של האוהדים.
3 צפייה בגלריה
אוהדי בני יהודה מוחים
אוהדי בני יהודה מוחים
אוהדי בני יהודה מוחים
(צילום: פרטי)
3 צפייה בגלריה
ברק אברמוב
ברק אברמוב
עונה שמוגדרת כישלון. ברק אברמוב
(צילום: ראובן שוורץ)
״מבחינתנו לבוא לפה כל שבוע אם צריך", אמר אחד האוהדים שהגיע להפגין. "עד שהוא יעמיד את הקבוצה למכירה! ברק אברמוב זה הדבר הכי גרוע שקרה לבני יהודה, הוא הרס מועדון ומסורת של שנים".
בשלטים שנשאו נכתב בין היתר: "שקט לא יהיה, אברמוב הביתה". האוהדים לא חסכו במילים: "יש לכם שכן גנב, לא רוצים את אברמוב בתקווה, לך הביתה". ההפגנה נערכה באישור המשטרה, שהייתה במקום והבהירה כי תנקוט באפס סובלנות במקרה של הפרות סדר, מעשי ונדליזם והתפרעות.
3 צפייה בגלריה
אוהדי בני יהודה מוחים
אוהדי בני יהודה מוחים
(צילום: פרטי)
אוהד נוסף אמר: "זו בני יהודה הכי גרועה שראינו, ולא נתפלא אם נרד ליגה. אין מחויבות וחיבור, ואין שום שיתוף של הקבוצה עם הקהל". גם חזרתו של המאמן יוסי אבוקסיס לא הרגיעה את האוהדים, שאיבדו אמון בהנהלה ובקבוצה, וממשיכים להצהיר כי המחאות ימשיכו כל עוד אברמוב ימשיך להיות הבעלים.
הטענה העיקרית מעבר לנושא המקצועי, היא שבני יהודה איבדה את הזהות שלה, ושבחלון ההעברות האחרון הקבוצה לא ביצעה מספיק חיזוקים, ובשל כך נמצאת כרגע בסכנת ירידה.