אחרי שאתמול (ראשון) הצדדים כבר סגרו את כל הפרטים, הבוקר הודיעה רשמית מכבי נתניה על מינויו של בני לם למאמן הקבוצה לשלוש שנים. לם, שהיה מאמן הנוער במכבי חיפה, קיבל את האישור מיענקל'ה שחר לעזוב ולהצטרף לנתניה.
"בראשית דבריי, אני רוצה להודות ליענקל'ה שחר, איציק עובדיה ולבית הנהדר בו הייתי בשנתיים האחרונות – מכבי חיפה, וכמובן אני רוצה להודות להם על ברכת הדרך שנתנו לי במעבר למכבי נתניה", אמר לם בהודעה הרשמית.
2 צפייה בגלריה
בני לם
בני לם
בני לם
(צילום: באדיבות מכבי נתניה)
על המעבר לנתניה, הוסיף :"עבורי, מכבי נתניה זה הרבה מעבר למועדון כדורגל, זה הבית שלי, הבית בו חונכתי, גדלתי ושיחקתי, להיות מאמן מכבי נתניה זו סגירת מעגל מרגשת עבורי. אני רוצה להודות להנהלת מכבי נתניה על שבחרו בי ואני בטוח שיחד עם חומר השחקנים המדהים שיש פה, הצוות הנפלא שעוטף את הקבוצה וכמובן האוהדים שהם השחקן ה-12 נצא ביחד לדרך חדשה ומוצלחת".
המאמן בן ה-62 סוגר למעשה מעגל, אחרי ששיחק במועדון במשך 13 עונות וזכה איתו בשלוש אליפויות, גביע המדינה ופעמיים בגביע טוטו. כמו כן, אימן את הקבוצה הבוגרת לתקופה קצרה מאוד בשנת 1995.
2 צפייה בגלריה
לם (מימין). אחד הסמלים של נתניה
לם (מימין). אחד הסמלים של נתניה
לם (מימין). אחד הסמלים של נתניה
(צילום: עוז מועלם)
לאורך רוב קריירת האימון שלו לם עבד במחלקות הנוער השונות, ובין השאר טיפח שחקנים צעירים רבים בבית"ר נס טוברוק וגם במכבי נתניה.