הפעם זה סופי? העיתון הצרפתי "לה פריזיאן" מדווח הערב (שבת) כי קיליאן אמבאפה החליט להצטרף לריאל מדריד בקיץ הקרוב. אמבאפה יהיה שחקן חופשי, ויעבור לריאל ללא תמורה מפריז סן ז'רמן.
על פי הדיווח של העיתון הצרפתי, אמבאפה החליט סופית להצטרף לריאל מדריד בקיץ הקרוב. יחד עם זאת, תנאיו הכספיים עדיין לא סוכמו באופן סופי מול הבלאנקוס, והוא דורש להיות המשתכר הבכיר במועדון. בדיווח נכתב: "אין מקום לספק הפעם, אמבאפה בחר בריאל מדריד, שחיכתה לו בסבלנות הרבה מאוד זמן". הדיווח הזה מצטרף לדיווח של האתר "פוט מרקטו" מהחודש שעבר, שגם בו נטען שקיליאן אמבאפה החליט להצטרף לריאל מדריד. ב"מארקה" הספרדי נטען שישנה פסימיות בקרב הנהלת פריז סן ז'רמן באשר לעתידו של החלוץ, וכי היא השלימה למעשה עם העובדה שהוא יעזוב בתום העונה.
1 צפייה בגלריה
קיליאן אמבאפה
קיליאן אמבאפה
קיליאן אמבאפה. בחר בריאל מדריד
(צילום: REUTERS/Stephane Mahe)
כזכור, בקיץ 2022 אמבאפה היה על סף מעבר לריאל מדריד - אבל ברגע האחרון חתם על חוזה חדש בפריז סן ז'רמן. תחילה פורסם כי החוזה עד סוף עונת 2024/25, אך מתברר כי הוא מסתיים כבר בסוף העונה הנוכחית. גם בקיץ האחרון היו דיווחים על כך שריאל מדריד מנסה להחתימו, אבל זה לא צלח בסופו של דבר.
כעת, נראה שאמבאפה יגיע לריאל מדריד בחינם לקראת העונה הבאה, אולם שום דבר עדיין לא רשמי. בקיץ האחרון הוא קיבל הצעת ענק מאל-הילאל הסעודית על סך 700 מיליון אירו לעונה - אך הוא החליט לסרב לה.