7 צפייה בגלריה
מימין: חוף בכרתים. משמאל: חוף באילת
מימין: חוף בכרתים. משמאל: חוף באילת
מימין: חוף בכרתים. משמאל: חוף באילת
(צילומים: shutterstock)
חודש מאי בעיצומו, פסח כבר נשכח מאחור, ומי שטרם הזמין חופשה לחודשי הקיץ יכול עוד לעשות זאת – אך באיזה מחיר? בדקנו איזה חבילות מציעות חברות התיירות השונות לחופשה בארץ ובחו"ל.
חופשה עם הילדים במלון דניאל ים המלח בחודש יולי עולה החל מ-1,400 שקל ללילה באמצע השבוע לזוג עם שני ילדים על בסיס לינה וארוחת בוקר. בסוף השבוע המחיר ללילה מזנק ל-2,295 שקל.
מלון VERT ים המלח. 1,650 שקל ללילה באמצע השבוע בחודש יולי לזוג עם שני ילדים על בסיס לינה וארוחת בוקר. בסוף השבוע המחיר עולה ל-2,200 שקל ללילה. בחודש אוגוסט המחירים עולים ל-1,935 שקל ללילה באמצע השבוע עד ל-2,200 שקל ללילה בסוף השבוע.
7 צפייה בגלריה
ים המלח מלונות
ים המלח מלונות
ים המלח
(צילום: shutterstock)
באתר הדקה ה-90 מצאנו את הדילים הבאים לחופשה באילת: ארבעה לילות בחודש יולי במלון לאונרדו פלאזה לזוג עם שני ילדים על בסיס לינה וארוחת בוקר – 7,633 שקל. דיל דומה במלון אורכידאה הריף עולה 6,900 שקל.
ארבעה לילות ברויאל גארדן על בסיס לינה בלבד (מבשלים במטבח בחדר) – 6700 שקל לזוג עם שני ילדים.
יו ספלאש ריזורט, חמישי עד ראשון בחודש יולי על בסיס הכל כלול – 7,650 שקל לזוג עם שני ילדים בהזמנה ישירה מאתר המלון.
7 צפייה בגלריה
אטרקציה למבוגרים לא פחות מלילדים
אטרקציה למבוגרים לא פחות מלילדים
יו ספלאש ריזורט, אטרקציה למבוגרים לא פחות מלילדים
(שירי הדר)
נשארים באילת. מלון יו מג'יק פאלאס – 4,720 שקל לסוף שבוע בחודש יולי לזוג עם שני ילדים על בסיס לינה וארוחת בוקר.
מלון ים סוף: ארבע לילות באמצע השבוע בחודש יולי לזוג עם שני ילדים על בסיס לינה וארוחת בוקר עולים החל מ-6,372 שקל. בסוף השבוע שלושה לילות עולים החל מ-5,409 שקל.
מלון פאלמס (בקרוב לייטהאוס אילת): החל מ-1 ביולי – שלושה לילות באמצע השבוע לזוג עם שני ילדים על בסיס לינה וארוחת בוקר עולים החל מ-3,700 שקל.
מלון סולי אילת: לילה בחודש יולי באמצע השבוע לזוג עם שני ילדים עולה החל מ-1,403 שקל על בסיס לינה וארוחת בוקר. בסוף השבוע המחיר עולה ל-1,658 שקל ללילה.
מצפינים לאזור הכינרת. חופשה במלון לאונרדו טבריה בסוף שבוע בחודש יולי עולה 5,550 שקל לזוג עם שני ילדים על בסיס לינה וארוחת בוקר. לאונרדו קלאב טבריה: 7,090 שקל. לאונרדו פלאזה טבריה: 5080 שקל.
לייקהאוס כינרת: לילה באמצע השבוע בחודש יולי לזוג עם שני הילדים – החל מ-1,020 שקל. לילה בסוף השבוע: החל מ-1,211 שקל.
באתר הדקה ה-90 מצאנו חבילה של ארבע לילות במלון ישרוטל גומר על בסיס לינה וארוחת בוקר לזוג עם שני ילדים במחיר של 7,990 שקל.
7 צפייה בגלריה
מלונות על שפת הכינרת
מלונות על שפת הכינרת
הכינרת מחכה לנופשים
(צילום: shutterstock)
ומה קורה באזור תל אביב? מלון "הוטל בובו" – החל מה-1 ביולי, לילה באמצע השבוע לזוג ושני ילדים על בסיס לינה וארוחת בוקר עולה החל מ-1,900 שקל.
לילה במלון קראון פלאזה תל אביב בחודש יולי עולה החל מ-2,000 שקל לזוג ושני ילדים על בסיס לינה וארוחת בוקר.
7 צפייה בגלריה
תל אביב
תל אביב
קו החוף של תל אביב
(צילום: shutterstock)
ממשיכים לירושלים. בראון מחנה יהודה – החל מ-1 ביולי לילה באמצע השבוע בחדר משפחה, כולל ארוחת בוקר, עולה החל מ-1,650 שקל. מלון בת שבע ירושלים: החל מ-1,274 שקל, בשני חדרים.
מלון VERT ירושלים: 2,350 שקל ללילה באמצע השבוע בחודש יולי לזוג עם שני ילדים על בסיס לינה וארוחת בוקר, והחל מ-2,520 ללילה בסוף שבוע.

חופשה בחו"ל

טלי נוי, סמנכל"ית שיווק ומכירות של איסתא, אמרה בשיחה עם ynet: "לאחר חופשת הפסח אנו רואים התעניינות גבוהה מאוד, בעיקר לחופשות משפחתיות לחודשי הקיץ. מחירי החופשות למזמינים עכשו סבירים, וככל שנתקרב לתחילת החופש הגדול המחירים צפויים לעלות. מרבית הקייטנות מסתיימות בתחילת אוגוסט ולכן הרבה מהמשפחות יוצאים לחופשות ומטבע הדברים הביקוש בשיאו וכך גם המחירים. למי שיכול, אנחנו ממליצים ליהנות ממחירים נוחים לחופשה דווקא בחודש יולי".
השטיח המעופף משווקים חבילות על בסיס הכל כלול לזוגות עם שני ילדים. מלון רדיסון בלו, כרתים, ארבעה לילות על בסיס הכל כלול לזוג עם שני ילדים – 9,636 שקל.
ארבעה לילות במלון רודוס פאלאס ברודוס – 11,015 שקל למשפחה.
בטומי, גיאורגיה: מלון דרימלנד אואזיס, שלושה לילות על בסיס חצי פנסיון – 8,947 שקל למשפחה עם שני ילדים.
פאפוס, קפריסין: מלון קינג אבלטון – 4 לילות על בסיס הכל כלול בחודש יולי עולים 9,330 למשפחה עם שני ילדים.
7 צפייה בגלריה
טייל פאפוס קפריסין
טייל פאפוס קפריסין
הטיילת של פאפוס
(צילום: shutterstock)
באתר של אשת טורס מצאנו דיל לסוף חודש יולי בשארם א-שייח. ארבעה לילות במלון Coral Sea Aqua Club על בסיס הכל כלול – 10,326 שקל לזוג עם שני ילדים.
שירלי כהן עורקבי, סמנכ"ל אשת טורס, אמרה ל-ynet: "יש הבנה שהקיץ הזה שונה, מזכיר את השנים שלפני הקורונה – והישראלים מגיבים בהתאם. אנחנו רואים חזרה להזמנה מוקדמת עם ביקושים גבוהים מצד משפחות למלונות הכל כלול עם פארקי מים באנטליה, שארם א-שייח, איי יוון, וגם ביקוש כללי גבוה לאיסטנבול, מונטנגרו, בטומי ויעדים קלאסיים במערב אירופה. ככל שמזמינים מוקדם יותר, נהנים ממחירים נמוכים יותר ומהיצע נרחב יותר בבתי המלון, ולאור ההבנה שהקיץ הולך לכיוון של ביקושים גבוהים בהחלט כדאי לשריין כבר עכשיו את חופשת הקיץ".
דיל נוסף שמצאנו: ארבעה לילות במלון The wave resort בבורגס – 10,0326 שקל לזוג עם שני ילדים.
באתר של חברת גוליבר מצאנו דיל לפאפוס שבקפריסין במלון Avlida Hotel, בין 7 ל-12 באוגוסט על בסיס לינה וארוחת בוקר במחיר של 9,210 שקל למשפחה.
זיו רוזן, מנכ"ל גוליבר, אמר ל-ynet: "זה זמן רב שלא ראינו ביקושים כאלה לנופש באירופה, כשהמגמה חיובית ונמצאת בעלייה ככל שמתקרבים לקיץ והישראלים מבינים שאפשר לחזור לעשות חיים. המבצעים האטרקטיביים בשילוב יציאת הילדים לחופשה מאפשרים לכל מי שלא הספיק בחג הפסח לצאת לחופשה משפחתית ולבלות סוף סוף עם המשפחה מעבר לים".
באתר של ארקיע מצאנו דיל לאי היווני קוס – 3 עד 7 ביולי במלון Continental palace על בסיס חצי פנסיון – 7,400 שקל למשפחה.
עוז ברלוביץ, מנכ"ל ארקיע אינטרנשינול, אמר ל-ynet: "אנו מזהים כבר עתה כמות ביקושים גבוהה מאוד לאיי יוון – כרתים, רודוס, קוס, קורפו ומיקונוס שימשיך לככב גם השנה. בנוסף, יש ביקושי שיא לטיולים מאורגנים משפחתיים לפריז, לאמסטרדם ולברצלונה. המחירים מצוייינים כרגע למזמינים מראש ליולי-אוגוסט, וכן אני ממליץ כבר עכשיו להזמין מראש חופשה משפחתית וליהנות ממחירי טרום עונה".
7 צפייה בגלריה
Kipriotis Village Resort, קוס
Kipriotis Village Resort, קוס
Kipriotis Village Resort, קוס
(צילום: קווי חופשה)
גם באתר של קווי חופשה מצאנו מצאנו דיל לאי קוס – ארבעה לילות במלון Kipriotis Village Resort על בסיס הכל כלול במחיר של 6,600 שקל לזוג עם שני ילדים.
על פי הנתונים של אתר ההזמנות holiday finder, היעדים המובילים לקיץ הקרוב הם: אנטליה, פאפוס, לרנקה, רודוס, בודפשט, פראג, אתונה ולונדון. "נתוני ההזמנות של השבועיים האחרונים באתר מראים שמספר ההזמנות לקיץ בהשוואה לתקופה מקבילה ב-2019 זינק בכ-20%", אמר בשיחה עם ynet מנכ"ל החברה עוז גור. "עדיין אפשר למצוא חופשות שכוללות טיסה ומלון בפחות מ-400 דולר, אך הצפי הוא שהמחירים יעלו ככל שנתקרב לקיץ, כפי שראינו בפסח האחרון".
לסקירה מקיפה של המלונות באנטליה, והדילים לעיר הנופש הטורקית, אתם מוזמנים להיכנס לכתבה בנושא שפרסמנו בסוף השבוע האחרון.