שתף קטע נבחר

רוצים קוביות בבטן? סדנת וידאו לאימון ביתי

מי לא רוצה בטן שטוחה ובנויה היטב. ynet מגיש - סדרה מצולמת של חמישה מפגשים שתראה לכם איך עושים את זה, מבלי לעזוב את השטיח בסלון ביתכם בשיתוף עם רשת הולמס פלייס. ארבעה פרקי תרגילים, ובפרק החמישי - התזונה הנכונה לבטן שטוחה. סדנת בטן - פרק 1

חולמים על בטן שטוחה ומשובצת קוביות? בפרק הזה, הראשון מבין חמישה מפגשים, נעבוד על שרירי הישר והרחב בטני - בדרך אל הקוביה הנכספת. שימו לב, מומלץ לבצע 20 חזרות לכל תרגיל. אם אתם מתקשים בצעו עשר חזרות, והשלימו את הסט עם עשר חזרות נוספות לאחר מכן. 

 

צילום ועריכה והנחיה: עמוס פרידלין . מדריך: שי שר, מדגימים: ליאור שור ורויטל דגן - רשת הולמס פלייס

 

תרגיל 1

כפיפות בטן קלאסיות: הידיים לצידי הגוף, עלו לאט לאט עד למנח של 30 מעלות, הוציאו אוויר וחיזרו באיטיות למטה. הקפידו על ניתוק שכמות ועלייה איטית ומדורגת.

 

תרגיל 2

כפיפות בטן עם ידיים בין הרגליים: הניחו את הידיים בין הרגליים, עלו לאט לאט עד למנח של 30 מעלות, הוציאו אוויר וחיזרו באיטיות למטה. בצעו מספר חזרות. גם כאן, הקפידו על ניתוק שכמות ועל איטיות התרגיל.

 

תרגיל 3

כפיפות בטן עם ידיים מוצלבות על החזה, ולאחר מכן ידיים ישרות: חזרו על הסט של תרגיל 1 כשהידיים מוצלבות על החזה. זכרו: אל תעלו למנח של מעבר ל-30 מעלות. כעת אנחנו מעלים מעט את רמת הקושי, וחוזרים על הרצף המוכר

עם הידיים ישרות קדימה. עלו כשאתם מנתקים את השכמות, הוציאו אוויר ועלו לאט לאט בספירה של 1,2,3, וחזרו למטה לאט לאט.

 

תרגיל 4

כפיפות בטן עם רגליים ב-90 מעלות: קפלו את הרגליים לזווית של 90 מעלות, ידיים בצידי הגוף וניתוק שכמות. עלייה איטית ומדורגת. כעת הצליבו את הידיים על החזה, ובצעו את התרגיל שוב. כעת ישרו את הרגליים למנח של 90 מעלות, כשהידיים מנסות לגעת בקצות האצבעות של הרגליים.

 

תרגיל 5

דקירות: כשהידיים לצידי הגוף, הרימו וגלגלו את האגן כלפי מעלה, והורידו. זהו התרגיל עם רמת הקושי הגבוהה ביותר. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
התמדה מובילה לקוביות
צילום: עמוס פרידלין
ד"ר רק שאלה
מחשבוני בריאות
פורומים רפואיים
מומלצים