צפו: שלי ורוד על חוסר ביטחון בנוגע לגודל
(צילום: עידן ארבל, עריכה: בן שכטר, הפקה: מיכאלה חזני, תסריט: שלי ורוד, עריכת תוכן: לורי שטטמאור)

שלי שלום, אני חושב שיש לי איבר מין קטן מהממוצע. היו לי מספר חוויות לא נעימות עם בחורות, כאשר באחת מהן הבחורה העירה לי על הגודל. האם יש משהו שאני יכול לעשות? האם יש דרך לגרום לו להרגיש גדול יותר במיטה?
גברים רבים חשים כי איבר המין שלהם קטן מהממוצע, ואם לומר את האמת, אני לא מתפלאת. במציאות שבה שחקני פורנו הם הדוגמה היחידה שיש לגברים, ניתן להסיק שהרוב אכן יחושו כך. סרטי פורנו יוצרים מציאות מדומה באופן מאוד מובהק. הם גורמים לנו לשכוח את העובדה כי לסרטים אלו מלהקים גברים שמלכתחילה איבר המין שלהם גדול מהממוצע.

1 צפייה בגלריה
שלי ורוד
שלי ורוד
שלי ורוד
(צילום: מתוך הווידאו)

דבר זה מוביל רבים מאיתנו לתהות מהו הגודל הממוצע. ד״ר ג'סטין לי-מילר, המתמחה בחקר המיניות, ומחבר הספר על מיניות ופסיכולוגיה, מציין כי לא ניתן לומר באופן ודאי ומוחלט מהו גודל הפין הממוצע, וזאת מהסיבה הפשוטה ששום מחקר לא עשה זאת באמצעות מדגם מייצג. למעשה, יש מחלוקות רבות בנוגע לדרך שבה מודדים את גודל הפין. עם זאת, ג'סטין מצא מחקר אחד בעניין הגודל הממוצע שלדעתו ניתן היה לדלות ממנו מידע מהימן, וזאת מכיוון שהגברים שהשתתפו בו לא היו אלו שמדדו את עצמם. ואם תהיתם, אז האורך הממוצע בעת זקפה הינו: 14.5-12.9 ס"מ, וההיקף הינו: 11.9-12.3 ס"מ.
לכתבות הווידאו הקודמות של שלי ורוד:
ממצאים אלו שונים מהמחקרים שבהם נתנו לגברים למדוד בעצמם את גודלו של איבר המין שלהם, מה שמראה לנו שכשמסתמכים על דיווח עצמי, מגלים כי מרבית הגברים נוטים להגדיל לעצמם את האיבר. ואם אתם בכל זאת חשים שהאיבר שלכם קטן מהממוצע, זכרו כי רוב הנשים אינן גומרות תוך כדי קיום יחסי מין, אלא תוך כדי מגע מענג בגוף, באיבר המין ובעיקר באזור הדגדגן. מגע זה יכול להיעשות על ידי מין אוראלי, אצבעות או אביזרים, תלוי בהעדפה של האישה. זה אומר שבמידה שאתם חשים כי איבר המין שלכם לא יספק אותה תוך כדי קיום יחסי מין, אתם עדיין יכולים לענג אותה עד מאוד, הרבה לפני החדירה עצמה.

תנוחות שלא מתחשבות בגודל

יש מספר תנוחות שהן אידיאליות להגברת ההנאה וגם ליצירת התחושה שיש לכם איבר מין גדול יותר! התנוחה הראשונה המומלצת והמאוד מפורסמת היא תנוחת ה"דוגי סטייל". היתרונות בתנוחה זו הם זווית החדירה והחופשיות בתנועות שלכם. מעבר לכך, תנוחת ה"דוגי סטייל" היא בין התנוחות היחידות שיכולות לגרום לאישה לגמור תוך כדי חדירה בגלל הנגיעות של איבר המין בנקודת הג׳י שלה.
תנוחה נוספת שתגרום לכם להרגיש שאתם מספקים אותה מאוד, היא התנוחה שבה האישה יושבת עליכם עם הפנים לכיוון הרגליים שלכם. כלומר, היא הפוכה ואתם נמצאים במצב של שכיבה. ההמלצה כאן היא להניח כרית מתחת לאגן שלכם, מה שיגרום לה להרגיש אתכם הרבה יותר חזק. יש גם לא מעט אביזרים שניתן לשלב במהלך המשחק המקדים או במהלך הסקס. אביזרים אלו יאפשרו לאישה שאתכם ליהנות מהחדירה, ולכם להיות שותפים לתחושות הללו.
ואם הזכרתי אביזרים – אז גברים רבים אומרים לי בקליניקה כי הם לא מסכימים לשלב צעצועים מכיוון ש"סקס צריך להיות טבעי". אני מבינה, זה מערער את הביטחון של הגבר במיטה, הרי אף גבר לא יכול לרטוט או לשנות מהירות כמו צעצוע. ועם זאת, חשוב לי להדגיש כי שום צעצוע לא יכול להחליף את הנוכחות או את מגע העור שלכם. אחרי הכל, אתם אלו שנמצאים שם, אתם אלו שמעוררים אותה מינית, ואתם אלו שיכולים לענג אותה באמצעות האביזרים.
תחשבו על זה, ובהצלחה.

שלי ורוד היא מייעצת מינית וזוגית