זה היה שבוע של סמארטפונים מתקפלים: סמסונג השיקה את גלקסי Z פולד 4 וגלקסי Z פליפ 4, למחרת הכריזה מוטורלה על הרייזר החדש ובהמשך הציגה שיאומי את מיקס פולד 2. אבל האם הסמארטפונים המתקפלים הם באמת העתיד של תעשיית המובייל? ומדוע משנה לשנה אנחנו פחות מתרגשים לראות מכשירים כאלה?
מטא שוב מסתבכת: ענקית הטכנולוגיה מצאה את עצמה בעין הסערה לאחר שמסרה לרשויות בנברסקה התכתבויות בין אישה לבתה הקטינה שעברה הפלה בניגוד לחוק. בהמשך התברר שמדובר בסיפור קצת יותר מורכב, אבל הפרשה הציפה את אחת השאלות שמטרידות מיליוני אמריקאים בימינו - האם, בעקבות פסיקת העליון בארה"ב, ענקיות הטכנולוגיה יעזרו לרשויות לצוד נשים שעברו הפלה? עידן המוניות המעופפות מתקרב: חברת התעופה יונייטד שילמה מקדמה של 10 מיליון דולר על 100 מוניות מעופפות של חברת Archer Aviation. מה היתרונות של כלי הטיס האלה, מתי אנחנו צפויים לראות אותם בשמיים והאם מדובר בשירות לעשירים בלבד?
1 צפייה בגלריה
הסמארטפונים המתקפלים של סמסונג
הסמארטפונים המתקפלים של סמסונג
הסמארטפונים המתקפלים של סמסונג
(צילום: סמסונג)

הפרקים הקודמים של ריפרש:

ריפרש הוא פודקאסט הטכנולוגיה של ynet. בכל שבוע יובל מן ואושרית גן-אל מדברים על מה שחדש, חשוב ומעניין בעולם הטכנולוגיה: מה קורה ברשתות החברתיות, לאילו גאדג'טים כדאי לשים לב ואילו תופעות חדשות הולכות לשנות את החיים שלנו. האזינו לנו כאן ב-ynet, ועקבו אחרינו בלחיצה על אחת מהאפליקציות שמתחת לנגן, או בכל מקום אחר שבו אתם נוהגים להאזין לפודקאסטים.
ציטוט פודקאסט