השרה לשעבר איילת שקד מצטרפת לקבוצת קרדן נדל"ן. החברה דיווחה היום (א') כי שקד תכהן כיו"ר הדירקטוריון של החברה, ותצטרף אליה בתקופה הקרובה. שקד תמונה תחילה לתפקיד סגן יו"ר הדירקטוריון, זאת עד למועד סיום כהונתו של היו"ר המכהן, יוסף גרינפלד, שצפוי לסיים תפקידו בחודשים הקרובים. החל ממועד סיום כהונתו, תכהן שקד כיו"ר דירקטוריון פעיל בחברה. יש לציין כי מתוקף תפקידה כשרת הפנים, תפקיד שבו החזיקה עד לפני חודשיים בלבד, הייתה אחראית על מטה התכנון הלאומי, הגוף שמגבש את המדיניות בעולם התכנון והבנייה בישראל - ברמה הארצית, המחוזית והמקומית.
>> לסיפורים החשובים והמעניינים בכלכלה ובצרכנות - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו והאזינו לתוכנית כסף חדש ב-ynet radio
לפי ההודעה שנשלחה מטעם החברה, תנאי התקשרות החברה עם שקד, כפופים לאישור ועדת התגמול ודירקטוריון החברה, שצפויים להתכנס בימים הקרובים. לאחר אישור ועדת התגמול והדירקטוריון, תזמן החברה אסיפה כללית של בעלי המניות בחברה לאישור ההתקשרות ותנאי הכהונה כנדרש.
1 צפייה בגלריה
איילת שקד
איילת שקד
איילת שקד
(צילום: אוראל כהן)
קרדן נדל"ן היא חברה ציבורית בבעלות קרדן ישראל שבשליטת רוני בירם, גיל דויטש ואבנר שנור ומנוהלת על ידי עמוס דאבוש. החברה עוסקת בייזום ופיתוח פרויקטים למגורים ונכסים מניבים. כמו כן, עוסקת במתן שירותי בניה בפרויקטים לבניית מבני מגורים, מבנים מסחריים, מבנים ציבוריים ותשתיות באמצעות חברת אל-הר הנדסה ובניין בע"מ. בתחום המגורים, החברה מעורבת כיום בתכנון, יזום וביצוע פרויקטים בערים רבות בארץ בהיקף של כ-14 אלף יחידות דיור.
שקד כיהנה כשרת המשפטים בשנים 2015–2019 וכשרת הפנים בשנים 2021–2022. מהחברה נמסר, כי לשקד לא הייתה היכרות מוקדמת עם חברת קרדן נדל"ן ופעילותה טרום מינוייה הצפוי.
לדברי שקד, "אני שמחה להצטרף לקבוצת קרדן נדל"ן ולהמשיך לפעול לבניית ויישוב הארץ. קרדן נדל"ן היא חברה ותיקה ומקצועית עם פוטנציאל גדול ואני מאמינה שביחד עם צוות ההנהלה הקיים נפתח אותה ונאיץ אותה קדימה".
לדברי עמוס דאבוש, מנכ"ל קרדן נדל"ן, "אני מברך על הצטרפותה של איילת שקד. אני מאמין כי שקד תסייע לנו להמשיך את מגמת הצמיחה והגידול בפעילות החברה כחלק מהאסטרטגיה שלה בשנים הבאות. בנוסף אני רוצה להביע את הערכתי הרבה ליו"ר החברה הנוכחי, יוסף גרינפלד שיפרוש מתפקידו לאחר שנים רבות בהן כיהן כיו"ר החברה וקידם את פועלה".