בזק דיווחה היום (א') על תוכנית אופציות חדשה ל-117 נושאי משרה ועובדים בכירים בחברה בסכום כולל של 52.6 מיליון שקל, כאשר 27.1 מיליון מתוכו יחולק לשלושה נושאי המשרה הבכירים.
יו"ר החברה, גיל שרון, יקבל 10.84 מיליון שקל; מנכ"ל החברה, דודו מזרחי, יקבל 8.13 מיליון שקל, וכך גם מנכ"ל החברות הבנות (פלאפון, yes ובזק בינלאומי), רן גוראון.
2 צפייה בגלריה
מטה בזק מגדל עזריאלי תל אביב
מטה בזק מגדל עזריאלי תל אביב
מטה בזק מגדל עזריאלי תל אביב
(צילום: דוברות בזק)
סך כל האופציות שיוקצו עומד על 58.7 מיליון, 30 מיליון מתוכם לשלושת המנהלים הבכירים. האופציות יוקצו בשלושה מענקים, כאשר כל מענק בשיעור של שליש מסך האופציות, יבשיל בארבע מנות שנתיות, וזאת בכל סוף שנה החל מסוף 2021 וכל עוד העובד מועסק בחברה. הקצאה זו היא חלקית, מתוך כמות של 84 מיליון אופציות שיש לחברה.
2 צפייה בגלריה
גיל שרון
גיל שרון
גיל שרון
(צילום: נמרוד גליקמן)
מחיר המימוש למענק הראשון יעמוד על 3.72 שקלים, כאשר תנאי מחיר למימוש יעמוד על חמישה שקלים. מחיר המימוש למענק השני יעמוד על 4.46 שקלים, כאשר תנאי מחיר למימוש יעמוד על 5.75 שקלים שקלים. מחיר המימוש למענק השלישי יעמוד על 5.35 שקלים, כאשר תנאי מחיר למימוש יעמוד על שבעה שקלים. מניית בזק נסגרה היום על 3.84 שקלים.
עד לאחרונה שימש שרון כיו"ר ומנכ"ל גולן טלקום והוביל את מכירתה לסלקום. שרון החזיק ב-10% ממניות החברה וחלקו תמורת המכירה עמד על כ-64 מיליון שקל.