"אני שבורה וכואבת", כתבה נועה קולר בחשבון האינסטגרם שלה, בתגובה לעדויות כנגד שותפה ליצירת הסדרה "חזרות" (כאן 11) ארז דריגס. "ארז דריגס חבר ופרטנר שלי לעבודה וליצירה. לא הייתי מודעת להתנהגויות האינטימיות, המטרידות והמיניות שלו בשום רמה. זה לא סוג הקשר שלנו. אנחנו מנהלים חיים אישיים נפרדים ומכבדים את הפרטיות זה של זו, בטח בכל מה שנוגע למיניות".
2 צפייה בגלריה
ארז דריגס ונועה קולר, מתוך "חזרות"
ארז דריגס ונועה קולר, מתוך "חזרות"
ארז דריגס ונועה קולר, מתוך "חזרות"
(צילום מסך, כאן 11)
קולר הוסיפה: "מה שכן ידעתי, זה שלפני 4 שנים, במהלך הכתיבה של 'חזרות', ארז כינס אותי לשיחה והתוודה בפני שהוא מכור למין בהחלמה. ניסיתי להבין לעומק מה זה אומר, והוא שיתף אותי בכך שהוא הולך לקבוצת תמיכה SAA, שיש לו פסיכיאטר, פסיכולוג ומלווה איתו הוא בקשר יומיומי. שאלתי אותו אם הוא עשה מעשה פלילי או אלים כלפי מישהי והוא אמר לי שמעולם לא, ושכל האינטראקציות המיניות שלו היו תמיד חוקיות ובהסכמה מלאה, ובנוסף ביקש ממני שנכניס לסדרה דמות של מכור למין, כחלק מההחלמה וכדי לעורר שיח ציבורי בנושא".
שלשום (ד׳) פורסמו עדויות באתר "פוליטיקלי קוראת" על התנהגות פוגענית של דריגס, כלפי נשים כשאחת מהם העידה שהייתה בת 17 בעת השיחות עימו. "הייתי בת 17, אולי אפילו 16, וזה נמשך שלוש שנים! שלוש שנים של הטרדות והודעות בלי סוף", סיפרה דר (שם בדוי) בכתבה, "תודה לאל שלא הסכמתי להיפגש איתו והיה לי קצת שכל בגיל הזה למרות שהערצתי אותו. לא עניין אותו שאני ילדה, לא רוצה לדעת מה היה קורה אם…". לפי צילומי המסך שפורסמו, דריגס נהג לדר לשלוח לה הודעות בעלות אופי מיני, תחקר אותה על אובדן בתוליה, על הרגלי האוננות שלה ועל הניסיון המיני שלה.
אישה נוספת סיפרה כי פנתה לדריגס באופן מקצועי כשהייתה שחקנית צעירה. דריגס הציע לה שיפגשו ולאחר שסירבה סיפר לה שהוא חרמן וגם שלח תמונה של אזור החלציים שלו (עם בגדים) והחמיא לה על המראה. לדבריה היא ניסתה להפסיק את השיחה ודריגס התנצל ואמר שזה בגלל שהוא חרמן כל הזמן ומאונן. העדויות באתר נאספו בעקבות בעקבות פוסט בפייסבוק שכתבה העיתונאית אופיר סגרסקי.
2 צפייה בגלריה
קולר ודריגס, מתוך "חזרות" (כאן 11)
קולר ודריגס, מתוך "חזרות" (כאן 11)
קולר ודריגס, מתוך "חזרות" (כאן 11)
(צילום מסך)
קולר גינתה את חברה ליצירה ובן זוגה לשעבר. "פגיעה מינית היא דבר קשה מאוד שאני מגנה בכל תוקף. הלב שלי כואב על הנפגעות. ארז התנהג התנהגות פסולה ואלימה שלא הייתי מודעת אליה. הפרטים שנחשפו שברו אותי, זה לא ארז אני מכירה, ואני עדיין מתקשה לעכל. אני מעודדת נשים וגברים שנפגעו, לדבר ולחשוף את המקרים והטראומות. השינוי שקורה הוא שינוי מבורך וחשוב מאוד. הוא חשוב לי באופן אישי כשאישה וכאמא. אני חושבת שחשוב שארז לוקח אחריות מלאה על מעשיו בעבר ומטפל בעצמו כבר שנים רבות, כדי שלא יהיו עוד נפגעות.
אני רוצה להאמין שאדם יכול לשנות את דרכיו, ויחד עם זאת אני לא יודעת אם יש ומהי הדרך להקל על הנפגעות".
אחרי הערכות בכירים בתאגיד כי בעונה הבאה של "חזרות" דריגס ככל הנראה לא ישתתף, כתבה קולר: "לגבי המשך 'חזרות' אין לי מה לומר כרגע, זה נראה לי לא חשוב, ובאמת נגמרו לי המילים. היצירה לא חשובה כמו החיים. אני מחבקת את כל השותפים ליצירה שכואבים יחד איתי".