ג'סטין ביבר הודיע על ביטול כל ההופעות שנותרו לו בטור "ג'סטיס וורלד", זאת בשל מצבו הבריאותי וסינדרום רמזי-האנט איתו הוא מתמודד.
1 צפייה בגלריה
ג'סטין ביבר
ג'סטין ביבר
ג'סטין ביבר
(צילום: AP)
זו לא הפעם הראשונה שהזמר בן ה-29 דוחה הופעות בטור, כשבחודש ספטמבר האחרון בוטלה באופן רשמי בין היתר גם ההופעה שתוכננה להתקיים בישראל ב-13 באוקטובר.
ההופעות שתוכננו היו אמורות להתקיים ברחבי ארצות הברית, אוסטרליה ואירופה. בחשבון הטוויטר הרשמי של הטור נכתב שכל מחזיקי הכרטיסים יקבלו החזר כספי
כזכור, ביבר חשף בעבר את מאבקו בסינדרום רמזי-האנט, שבעקבותיו חצי מפניו שותקו: "כתוצאה מהמחלה הזאת, לא יכולתי להשלים את החלק של דרום אמריקה במסע ההופעות שלי", כתב אז הזמר בחשבון האינסטגרם שלו. "אחרי מנוחה וייעוץ עם הרופאים שלי, המשפחה והצוות, הגעתי לאירופה כדי לנסות להמשיך את סיבוב ההופעות. עשיתי שש הופעות, אבל זה גבה את המחיר. בסוף השבוע האחרון הופעתי ב-Rock in Rio ונתתי כל מה שיש לי לקהל בברזיל. אולם אחרי שירדתי מהבמה, התשישות הכתה בי והבנתי שכרגע אני חייב לתעדף את הבריאות שלי. אז אני לוקח הפסקה מסיבוב ההופעות בזמן זה. אני הולך להיות בסדר, אבל אני צריך זמן לנוח ולהשתפר".
סינדרום רמזי-האנט קורה כאשר התפרצות של שלבקת חוגרת משפיעה על עצב סמוך לאוזניים, מה שגורם לשיתוק בחלקים בפנים. המחלה אינה עוברת מאדם לאדם, והיא סיבוך של שלבקת חוגרת, שמקושרת למחלת האבעבועות.