בהפועל תל אביב לא אהבו את הראיון שיו"ר איגוד השופטים, רונית תירוש, העניקה ל"ידיעות אחרונות" ו-ynet, ובו ביקרה את ההתנהגות של המאמן ניר קלינגר בגמר הגביע מול מכבי תל אביב. "מבחינתי, קלינגר צריך להיות מורחק לפחות לעונה. יש אדם שמגיע עם תיק נקי, זה לא המקרה. כשאני צריכה לתת דוגמה על מאמנים - זה הוא. היו לו התפרצויות בעבר ועכשיו לקח צעד גדול מדי, אני אשת חינוך בנשמתי וגם אם אני מרחמת עליו, צריכים להעניש אותו כי הוא מודל לחיקוי", אמרה בראיון.
בהפועל ת"א הגיבו: "נדהמנו לקרוא הבוקר את דבריה של יו"ר איגוד השופטים, הגברת רונית תירוש, שידוע לכל כי אינה מצליחה להשליט סדר באיגוד שעליו היא אמונה, אשר חטאה לתפקידה כשהחלה להמליץ לדייני בין הדין כיצד לנהוג בנאשמים ואף גזרה את דינם מבעוד מועד. באיגוד השופטים לא מכבדים את דעותיה, איש לא מתייחס לשיקוליה ורצונה, אז החליטה הגברת תירוש ביום בהיר לתפוס כותרות על גבם של המאמן ניר קלינגר ומועדון הכדורגל הפועל תל אביב".
3 צפייה בגלריה
יו"ר איגוד השופטים, רונית תירוש
יו"ר איגוד השופטים, רונית תירוש
בהפועל זועמים. יו"ר איגוד השופטים, רונית תירוש
(צילום: עוז מועלם)
3 צפייה בגלריה
ניר קלינגר נגד אוהדי הפועל תל אביב
ניר קלינגר נגד אוהדי הפועל תל אביב
ניר קלינגר נגד אוהדי מכבי תל אביב
(צילום מסך)
"אנו משוכנעים כי הניסיון הנואש שלה להשפיע על בית הדין של ההתאחדות לכדורגל לא יצלח", נכתב בהמשך. "רק אדם אימפולסיבי, שאינו מפעיל שיקול דעת, מסיק מסקנות מתוצאה של מקרה מבלי שיודע דבר וחצי דבר על הנסיבות שהובילו אליו".
"הגברת תירוש רושמת את אחד הפרקים העצובים והעגומים שנכתבו על איגוד השופטים. אנו מציעים לה לעשות בדק בית, להשקיע את זמנה ומרצה בשיפור היכולת החלשה שהציגו השופטים העונה ולא להתעסק בעניינים שלא נוגעים לה", עוד נכתב.
3 צפייה בגלריה
הראיון עם רונית תירוש ב"ידיעות אחרונות"
הראיון עם רונית תירוש ב"ידיעות אחרונות"
הראיון עם רונית תירוש ב"ידיעות אחרונות"
תובע ההתאחדות, עו"ד ניר רשף, החליט להעמיד לדין את קלינגר וטועמה בעקבות ההתנהגות שלהם בגמר הגביע. גם הפועל ת"א תעמוד לדין בגין התפרעות אוהדיה. כמו כן, מכבי ת"א תעמוד לדין מאותן סיבות. הדיון ייערך ביום רביעי.