בעלי בית"ר ירושלים משה חוגג החליט להפסיק את אימוני קבוצתו עד ליום רביעי הקרוב, 14 באוקטובר, כך הודיע הערב (שבת) בחשבון הפייסבוק שלו. "חשוב לי להבהיר בראשית הדברים שרק עתיד הכדורגל הישראלי עומד לנגד עיני ואני פועל בשבועות האחרונים ימים כלילות על מנת להחזיר את הענף לפעילות", כתב חוגג.
בימים האחרונים יצא בעלי בית"ר למתקפה נגד מינהלת הליגה והעומד בראש ארז כלפון על טיפול רע ו"פוליטי" כדבריו במשבר. השיא הגיע כשחוגג טען שכלפון צריך להתפטר מאחר שהוא נכשל, הערב הוא החליט להתנצל.
ולדימיר איביץ' ולדימיר איביץ'
חזר בו. חוגג
(צילום: אורן אהרוני)
חוגג כתב: "לאחר סופשבוע רגוע חשבתי שוב על דבריי מיום חמישי נגד ארז כלפון ומשרד הבריאות, בעוד אני חושב שמינהלת הליגות עשתה עבודה רעה מאוד בניהול המשבר הנוכחי, לא היה נכון לתקוף אישית את ארז, מדובר באדם שעשה עבודה טובה במינהלת עד היום ולמעט המקרה הזה אני והוא מסתדרים מעולה. כתבתי שהכל פוליטי, במשברים כאלו קל לראות מי נגד מי, האינטרסים והאינטרסנטים פתאום בולטים ושקופים ובהיבט הזה היה טוב וחשוב לראות את המושכים בחוטים נחשפים".
"היו רגועים, בית"ר לא נמצאת בשום סכנת הדחה משום מפעל אירופאי, כל מה שאנחנו עושים נבדק לפני עם כל הגורמים הרלוונטיים, הכל לפי חוק. ביום חמישי הגעתי להסכמה עם משרד הבריאות שהבטיחו חזרה לפעילות מלאה ב-14 לחודש, פיצוי כספי מלא לכל הקבוצות על תקופת הסגר. בתמורה הסכמתי להפסיק להתאמן עד ה-14 לחודש למרות שאנחנו מתאמנים על פי חוק".
אימון בית"ר ירושליםאימון בית"ר ירושלים
אימון בית"ר ירושלים שהתקיים ביום שישי
(צילום: עוז מועלם)
ארז כלפוןארז כלפון
ארז כלפון
(צילום: ראובן שוורץ)
"האיומים על הקנסות לקחו אותי אחורה, היה לי חשוב להבהיר שאיומים וקנסות לא יגרמו לי לחדול מהמאבק הצודק ולכן נתתי הוראה להמשיך להתאמן גם אתמול. לאחר שהבהרתי את הנקודה ושוכנעתי שמשרד הבריאות יעמוד במילתו אני עוצר את אימוני בית"ר עד יום רביעי. מחכה ומצפה לחזרת הליגה ויותר מכל, לחזרת הקהל בהקדם האפשרי".