לאחר שעזב את ישראל יחד עם יתר הזרים של מכבי תל אביב, אלכסנדר פשיץ' התראיין היום (שישי) לתקשורת הסרבית ואמר שבכל מקרה, אין לו כוונה לשוב לישראל.
"הגעתי לדובאי יחד עם משפחתי ועכשיו אני בודק איך אפשר להגיע לסרביה. אמרו שהכל יירגע ביום שני, אבל שוב היו טילים על תל אביב והבנתי שהיו טילים גם מלבנון", אמר החלוץ, "אני לא יודע מה יקרה, אם אחזור ויהיו שוב טילים? בכנות, לא בא לי".
4 צפייה בגלריה
אלכסנדר פשיץ' תופס את הראש
אלכסנדר פשיץ' תופס את הראש
פשיץ'. לא יחזור
(צילום: עוז מועלם)
הסרבי המשיך: "אמא שלי מאוד מודאגת מהמצב, אני לא מרגיש בטוח בישראל. יש לי ילד שבקרוב יהיה בן שלוש וכדורגל לא מעניין אותי כרגע. אני לא אחזור לישראל".

מ.ס אשדוד ביטלה את האימון

יממה לאחר שחזרו להתאמן, במ.ס. אשדוד ביטלו את האימון שהיה מתוכנן להיערך הבוקר באצטדיון הי"א בשלב המצב הבטחוני והמטחים הכבדים על יישובי הדרום.
אזעקות והתרעות רבות הופעלו הבוקר באשדוד, אשקלון ויישובים בעוטף עזה. באשדוד, לפי דיווחים, לא זוהו נפילות. בשעות הערב והלילה ספגו שתי הערים הללו מטחים כבדים.
4 צפייה בגלריה
מ.ס אשדוד
מ.ס אשדוד
האימון בוטל. שחקני אשדוד
(צילום: אורן אהרוני)
4 צפייה בגלריה
מיירט כיפת ברזל
מיירט כיפת ברזל
כיפת ברזל מיירטת טיל באשדוד
(צילום: AFP)
4 צפייה בגלריה
כיפת ברזל
כיפת ברזל
מטחים כבדים לאורך היממה האחרונה באשדוד
(צילום: AFP)
בקבוצה נמצאים שישה שחקנים זרים. שניים מהם, טימותי אוואני ופהאד באיו האוגנדים, שלמעשה סיימו את העונה בשל פציעות, העדיפו להישאר בדירתם המשותפת בעיר הנמל. הארבעה הנוספים (ננאד צבטקוביץ', מוסא בגאיוקו, מונטרי קמהאני וזקאריה מוגיס) מתאמנים ולנים כבר יומיים בחיפה.
"המצב לא פשוט", סיפר שחקן בקבוצה. "כבר אחרי שדחו לנו בשני את המשחק נגד באר שבע, הבנו שאנחנו בדרך לימים לא פשוטים. מה שכן, השחקנים מאוחדים". בעקבות האירועים האחרונים, באשדוד פסימיים לגבי קיום משחק הליגה ביום שני הקרוב מול הפועל ב"ש.
פורסם לראשונה: 09:39, 14.05.21