תגיות חמות
גלעד כרמלי, מנהל דסק החדשות, ובזמן הפנוי גם כתב לענייני טיולים בארץ. החל את עבודתו ב-ynet בשנת 2015 כמבזקן וכעורך חדשות, לאחר שירות צבאי ארוך כקצין בחיל האוויר. בוגר בית הספר לעיתונאות "כותרת" באוניברסיטת תל אביב ובעל תואר ראשון בהיסטוריה של המזרח התיכון ותואר שני בתקשורת פוליטית – גם מאוניברסיטת תל אביב. חובב גדול של טבע, מוזיקה וכושר, ומתעניין במיוחד בהיסטוריה ופוליטיקה.

במסגרת עבודתו ככתב לענייני טיולים בארץ תיעד באופן בלעדי מסע רגלי ראשון מסוגו לשחזור "דרך הבשמים" ההיסטורית בין פטרה לעבדת – שבמהלכו נחשף גם המקטע האבוד של הדרך בנגב בזכות מציאתן של תחנות אבני מיל רומיות עתיקות.

בנוסף חשף את הפיילוט התקדימי לרחצה נפרדת לגברים ונשים במעיינות בשמורות טבע – אשר הושהה בעקבות הסערה שהחשיפה עוררה, וכן את ההחלטה השנויה במחלוקת לסגור לתנועת אזרחים את כביש 171 שמוביל לאתרי טיול פופולריים בנגב – שאף הגיעה לדיון בבית המשפט. כמו כן, הביא תיעוד נדיר של הטבע הייחודי באזור הסגור של החרמון לאחר שהשלג מפשיר וגם בסתיו, ויצר שורה של מדריכי טיול מפורטים לשמורות טבע – בהם גם מדריך מקיף במיוחד למסע "מים אל ים".

פרויקטים מיוחדים שהוביל:

גלעד כרמלי ברשתות החברתיות:
כל הכתבות גלעד כרמלי
תגיות חמות