תזכורת: ראיון עם מנכ"לית איגוד תעשיות המזון
(אורי דוידוביץ)

הירידה בהיקף הזמנות ממסעדות לצד הזינוק בביקוש למוצרי מזון מהסופרמרקט, מובילה לשיתוף פעולה יוצא דופן. חברת משלוחי המזון wolt בשת״פ עם חנויות הנוחות yellow של חברת פז יאפשר הזמנת מוצרי צריכה שיגיעו באמצעות שליחי wolt עד פתח הבית, במשלוח מהיר או באיסוף עצמי.
הפיילוט למיזם החדש צפוי לעלות היום באפליקציית wolt, והוא יכלול, בשלב ראשון, הזמנת מוצרים משלושה סניפים מרכזיים של yellow: הסניף בגשר הירקון בת"א, הסניף בדרך השלום בין ת"א לגבעתיים וסניף טופז ברמת השרון.
משלוחי אוכל ממסעדות woltמשלוחי אוכל ממסעדות wolt
שליח של wolt
(צילום: יח"צ)
שלושת הסניפים הללו אמורים לספק את השירות החדש ללקוחות המתגוררים בת"א, גבעתיים, רמת השרון הסביבה. בהמשך, בכוונת Wolt ו-yellow, להרחיב את המיזם לאיזורים נוספים.
הסל שיוצע ללקוחות אפליקציית Wolt יכלול "מוצרי מכולת" שונים, בהם מוצרי חלב, גבינות, לחמים, פירות, ירקות, חטיפים, ממתקים, גלידות ומוצרי הגיינה. מגוון המוצרים צפוי להתרחב בהמשך והצדדים יבצעו שינויים והתאמות לאורך הדרך בהתאם לביקוש וצרכי הלקוחות.
זמני המשלוחים הממוצעים של Wolt עומדים על 30 דקןת ובחברה מעריכים כי גם זמני המשלוח בקטגוריה זו יעמדו על 30-20 דקות בממוצע. בתקופת הפיילוט, מחיר המינימום להזמנה יעמוד על 50 שקל ועלות המשלוח ינועו בין 16 ל-20 שקל בהתאם למרחק. זאת הפעם הראשונה ש-wolt ישראל מרחיבה את שירותי המשלוחים שלה לפעילות נוספת מעבר לעולם המסעדנות. השת"פ בין הצדדים נרקם במהירות, בשל משבר הקורונה.