בצל משבר הקורונה העולמי, רשת WOW קוסמטיקה, אחת מרשתות הקוסמטיקה במחירי לואו קוסט הגדולות בישראל, עברה תהליך מיתוג ועיצוב מחודש ופיתחה אסטרטגיית פעילות חדשה. WOW המפעילה 57 סניפים בישראל נרכשה בספטמבר האחרון על ידי Fiver, זרוע המסחר וה- ecommerce מקבוצת טדי שגיא.
הרשת, תחת ההנהלה החדשה, עיצבה מחדש בהובלתה של אלינור אדיר מאות ממוצריה ופיתחה מוצרים חדשים נוספים בקטגוריות טיפוח הגוף והפנים, איפור, תכשיטים ואקססורייז. במקביל, סניפי הרשת החלו לעבור תהליך שדרוג בעיצוב החדש. הסניפים נבנים או משופצים מחדש על ידי האדריכל אורי ביטון.
1 צפייה בגלריה
סניף של רשת wow
סניף של רשת wow
סניף של רשת wow
(צילום: רויטל מיקיליס)
בנוסף, WOW רכשה את המרכז הלוגיסטי באור עקיבא המשמש את הרשת (היה בשכירות עד כה) תמורת כ-15 מיליון שקל. המתחם המשתרע על שטח של 4 דונם, ישרת מערך לוגיסטי חדש, אשר יאפשר הפצה יומיומית מהירה של המוצרים לכל חנויות הרשת - מנהריה ועד לאילת.
הרשת צפויה לפתוח בשבועות הקרובים ארבעה סניפים חדשים: בקניון מלחה בירושלים, בקניון עזריאלי בתל אביב, בקניון ראשונים בראשון לציון ובקניון רננים ברעננה. עבודות השיפוצים וההקמה של הסניפים החדשים כבר החלו בתקופה בה הקניונים לא פעלו. במקביל, רשת WOW צפויה לשפץ כעשרה מסניפיה בתקופה הקרובה.
שי טנג'י, מנכ"ל Fiver מציין כי "למרות התקופה הלא פשוטה אנחנו עם הפנים קדימה וחושבים כבר על היום שאחרי. ניצלנו את הזמן כדי לחשוב ולפתח מוצרים נוספים וכמובן לעצב מחדש את המוצרים הקיימים שלנו. אנחנו נשפץ בהדרגה את הסניפים הקיימים וכמובן שהסניפים החדשים יפעלו כבר לפי המיתוג החדש, כך שקהל הלקוחות יזכה לחוויית קוסמטיקה משודרגת".