חברת Resolve.io האמריקנית רוכשת את חברת הסטארט אפ הישראלית Ayehu, פלטפורמת האוטומציה החכמה ללא צורך בשימוש בכתיבת קוד. החברה פיתחה מערכת שמבצעת פעולות אחזקה ואבטחה ברשתות ארגוניות כדי לצמצם בהוצאות תפעול שוטף בעסקים. שווי העסקה לא נמסר אך הוא מוערך בעשרות מיליוני דולרים.
>> לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים בכלכלה - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו
בעקבות הרכישה יצטרפו 40 עובדים מחברת אייהו לחברה הרוכשת. אייהו שהוקמה ב-2007 גייסה עד כה כ-6 מיליון דולר בין היתר מקרן ההשקעות BGV.
1 צפייה בגלריה
מייסד ayehu גבי נזרי
מייסד ayehu גבי נזרי
מייסד ayehu גבי נזרי
(ayehu)
צוותי IT עומדים כיום בפני לחץ עצום לשמור על שירותים ויישומים קריטיים על מנת לפעול בקיבולת גדולה בהרבה מבעבר, ומכיוון שאנשים ממשיכים לצרוך יישומים דיגיטליים במהירות. עם הפתרון של Ayehu SaaS, והפלטפורמה של Resolve, כעת מתאפשר לצוותי תפעול ה–IT להשתמש באוטומציה בקלות ובמהירות עם יכולות מובנות במוצר על מנת לתת ערך ללקוח בזמן המהיר ביותר והתאמה אישית לצרכים המורכבים ביותר של הלקוח.
"החזון של Ayehu הוא לאפשר דמוקרטיזציה של אוטומציה בתחום ה-IT והאצת תהליכי התפעול על ידי שימוש קל במוצר המאפשר לצוותי ה-IT להשיג ערך במהירות רבה״, אומר גבי ניזרי, מייסד ומנכ"ל Ayehu. "על ידי הצטרפות ל-Resolve, בגיבויה של Insight Partners, אנו כעת יכולים לקדם את החדשנות שלנו לקראת הפיכת אוטומציה לכולם באמצעות SaaS".
מנכ"ל Resolve ויג'אי כורקל יוביל את החברה המשולבת. מייסד Ayehu, גבי ניזרי, ישמש סמנכ"ל אסטרטגיה, שיוביל את חזון המוצרים של החברה בשנים הקרובות.