סוף סוף אפשר לצאת לחופשת בטן-גב ב"אי ירוק" כחול-לבן: אחרי לא מעט סערות ועיכובים, אושר מתווה ה"איים התיירותיים הירוקים" ולפנות בוקר (ד') נכנס לתוקף. המתווה מאפשר לציבור הישראלי לנפוש בבתי המלון באילת ובאזור המלונות בים המלח, עוד לפני שלב פתיחת המלונות בארץ שצפוי להגיע רק בעוד כחודש.
13 צפייה בגלריה
הרודס פאלאס אילת
הרודס פאלאס אילת
הרודס פאלאס אילת
(באדיבות מלונות פתאל)
מהיום - כל נופש שנכנס במחסום הכניסה לעיר הדרומית בישראל או לעין בוקק, אמור להציג כבר במחסום שמוצב בתחילת כביש הגישה לאזור התיירות או במקרה של אילת בכניסה לעיר, את אישור בדיקת הקורונה שיצאה שלילית (PCR) ובתוקף עד 72 שעות, והן בעמדת הצ'ק-אין במלון.
פתיחת העיר אילת לאחר סגר של כחודשיים
(צילום: רועי עידן, משה מזרחי, אורי דוידוביץ)
יש כבר לא מעט מקרים של נופשים שהגיעו הבוקר לאילת - באוטובוס וברכבים פרטיים, הציגו במחסום בדיקה שלא הייתה בתוקף, לא הורשו להיכנס ל"אי הירוק" ונאלצו לחזור הביתה. כך שלא מספיק להגיע עם תוצאה שלילית לבדיקת הקורונה, יש לבדוק שהיא בתוקף 72 השעות.
מה שטרם החל לפעול ועדיין מתעכב הן עמדות הבידוק המהיר לעובדים החיוניים ולתושבי חבל אילות ותושבי אילת. זה כולל את הישובים: קיבוץ אילות, יוטבתה, נאות סמדר ושדה רמון בערבה ועין בוקק בים המלח. לכשאותן עמדות בידוק מהיר יוקמו, אותם נבדקים יוכלו לעבור בדיקה באמצעות מטוש, מטעם חברת "סופיה", שתספק תשובות תוך 15 דקות. חשוב לציין כי בדיקות אלו אינן מיועדות לנופשים, אלו יצטרכו להגיע עם בדיקה מהבית, אותה ניתן לעשות בחינם בקופות החולים השונות.

המלונות שכבר נפתחו ואלו שייפתחו

בעלי המלונות באזורי התיירות הדרומיים, הודיעו בשבוע שעבר שיפתחו כבר במחצית השבוע הזה, כלומר אתמול - בשלישי, אך המציאות המבלבלת של ימינו הוכיחה לבסוף שמרביתם לא היו מוכנים לפתיחה המיוחלת, מלבד שני המלונות: רויאל ביץ' ואגמים באילת שנפתחו אמש. כעת פתיחתם של רוב המלונות צפויה לקרות בחמישי הקרוב ובתחילת השבוע הבא.
13 צפייה בגלריה
מלון אגמים המחודש
מלון אגמים המחודש
נפתח כבר בשלישי. מלון אגמים אילת
(צילום: רוני בלחסן)
נציין כי המלונות רשאים לפתוח גם את חדרי האוכל, הבריכות, האטרקציו סביב הבריכה כגון מגלשות ובתי התפילה שבתוך המלונות - לשימוש האורחים. במלון רויאל ביץ' שתי המסעדות שנמצאות בתוך שטח המלון כבר פתוחות ופועלות לפי דרישות התו הסגול.

אלו המלונות שנפתחו היום ומחירי האירוח בהם:

רשת ישרוטל פתחה כאמור כבר את מלון רויאל ביץ' ומלון אגמים, שאר בתי המלון של הרשת - באילת ובים המלח ייפתחו מחר, בחמישי.
באתר של קבוצת אמסלם טורס מצאנו מבצע הנחה של 20% למי שמזמין דרכם חבילת חופשה במלונות הרשת. למשל, המחיר למלון ישרוטל ים סוף: החל מ-555 שקלים לזוג ללילה על בסיס לינה וארוחת בוקר.

מחירי המלונות באילת ובים המלח
בגוליבר מצאנו חבילה לשני לילות (בסוף שבוע בתאריכים 26-28.11.20) במחיר של 4,218 שקלים לזוג לשני לילות על בסיס לינה וארוחת בוקר.
אל ישרוטל אגמים מצאנו חבילה לשני לילות במחיר 1,893 שקלים (בתאריכים 26-28.11.20) לזוג על בסיס לינה וארוחת בוקר.
13 צפייה בגלריה
מלון דן אילת מארח פסטיבל אילת למוסיקה קאמרית
מלון דן אילת מארח פסטיבל אילת למוסיקה קאמרית
מלון דן אילת
(סיון פרג')
רשת דן פותחת גם היא היום את המלונות: דן אילת ודן פנורמה. הרשת יצאה עם מחירי מבצע לחודש נובמבר: החל מ-405 שקלים ללילה לזוג במלון דן פנורמה. במלון דן אילת החל מ-882 שקלים לזוג ללילה, על בסיס לינה וארוחת בוקר. (המחירים הינם לחברי מועדון הלקוחות של מלונות דן e-dan שההרשמה אליו בחינם).
רשת קלאב הוטל שמחזיקה את כפר הנופש קלאב אין אילת - מודיעה כי הכפר פתוח כבר היום. המחיר ללילה כולל ארוחת בוקר 935 שקלים, עבור לילה בסוף שבוע בווילה עד חמישה אנשים. באמצע השבוע המחיר לווילה עומד על 594 שקלים.
13 צפייה בגלריה
קלאב הוטל אילת
קלאב הוטל אילת
קלאב הוטל אילת
(אתר המלון)
גם מלון קלאב הוטל פתוח לקהל. המחיר לזוג ללילה באמצע שבוע 425 שקלים. בסוף שבוע - 614 שקלים. על בסיס לינה בלבד.
אינפו

המלונות שייפתחו בחמישי ומחירי האירוח בהם:

מקבוצת נקש יפתחו מחר באילת את מלון הרברט סמואל הריף, ובים המלח יפתחו מחר את מלון הרברט סמואל מילוס בים המלח. בעוד שיתר בתי המלון של הרשת יפתחו בהמשך.
קבוצת נקש הודיעה שמלונותיה באילת ובים המלח ייפתחו מחר. מדובר במלונות אורכידאה, הרברט סמואל הריף-אילת והרברט סמואל מילוס בים המלח.
לילה על בסיס לינה וארוחת בוקר במלון הרברט סמואל הריף-אילת יעלה לזוג החל מ-688 שקלים באמצע השבוע ובסוף שבוע לזוג החל מ-1,070 שקלים.
13 צפייה בגלריה
מחכים לאורחים: מלון הרברט סמואל רויאל שנגרילה, אילת
מחכים לאורחים: מלון הרברט סמואל רויאל שנגרילה, אילת
החל מיום חמישי: מלון הרברט סמואל רויאל שנגרילה, אילת
(צילום: אסף פינצ'וק)
במלון הרברט סמואל מילוס בים המלח, מחיר לילה לזוג על בסיס לינה וארוחת בוקר יעלה החל מ-1,330 שקלים באמצע השבוע ו-1,600 שקלים ללילה בסוף שבוע.
13 צפייה בגלריה
מלון מילוס ים המלח
מלון מילוס ים המלח
מלון מילוס ים המלח
(צילום: דני שדה)
רשת מלונות פתאל פותחת מחר את בתי המלון שלה באילת ובים המלח:
באילת מדובר בבתי המלון: רויאל ריזורט, פלאזה אילת, מג'יק פאלאס, פריווליג', קלאב ,ספאלש, הרודס, ויו קורל ביץ'. כאשר, המחירים נעים החל מ-486 שקלים לזוג ללילה על בסיס לינה וארוחת בוקר באמצע השבוע במרבית המלונות או החל מ-790 שקלים באחד משלושת מלונות הרודס, ועד 600 שקלים ללילה בסוף שבוע במלון רויאל ריזורט או החל מ-890 שקלים במלונות הרודס לזוג ללילה בסוף שבוע.
13 צפייה בגלריה
גם המגלשות במלון נפתחו
גם המגלשות במלון נפתחו
גם המגלשות במלון נפתחו
(באדיבות רשת מלונות פתאל)
13 צפייה בגלריה
מלון הרודס אילת
מלון הרודס אילת
מלון הרודס אילת
(באדיבות מלונות פתאל)
13 צפייה בגלריה
מלון הרודס אילת
מלון הרודס אילת
לילה החל מ-600 ש"ח במלון הרודס אילת
(באדיבות מלונות פתאל)
במלון יו קורל ביץ' - שם מדובר על חבילת הכל כלול, המחיר הוא החל מ-810 שקלים באמצע שבוע או 920 שקלים בסוף שבוע.
בנוסף, הרשת מציעה מבצע: לילה רביעי חינם בכל מלונות הרשת באילת ובים המלח. (לחברי מועדון יש הנחה של 10% ורכישה באתר מזכה בהנחה של 5%).
מלון המלך שלמה ישרוטל: בגוליבר מצאנו חבילה לשני לילות במחיר 1,656 שקלים (בסוף השבוע שבתאריכים 26-28.11.20) לזוג על בסיס לינה וארוחת בוקר.
מלון לגונה ישרוטל חבילה לשני לילות תעלה 1,827 שקלים (בסוף השבוע שבתאריכים 26-28.11.20) לזוג על בסיס הכול כלול.
רשת מלונות אסטרל - המונה שישה בתי מלון בעיר אילת, פותחת מחר את מלון אסטרל פאלמה וביום ראשון הקרוב 22.11.20 את מלון אריאה. טרם ידוע מועד הפתיחה של שאר מלונות הרשת.
13 צפייה בגלריה
בריכת מלון אריאה
בריכת מלון אריאה
בריכת מלון אריאה
(צילום: אסטרל)
13 צפייה בגלריה
אסטרל פאלמה באילת
אסטרל פאלמה באילת
אסטרל פאלמה באילת
(רשת מלונות אסטרל)
במלון אסטרל פאלמה המחיר לסוף השבוע הקרוב, בין התאריכים 19-21.11, החל מ-575 שקלים לזוג ללילה, על בסיס לינה וארוחת בוקר בחדר סטנדרט (מותנה בהזמנה של מינימום שני לילות).
במלון אריאה (מלון סוויטות על הים) מחיר באמצע השבוע, בתאריכים 22-26.11, החל מ-688 שקלים עבור לינה וארוחת בוקר בסוויטת דלקס (מותנה בהזמנה של מינימום שני לילות). המסעדות במלונות אלו פתוחות כך שניתן להזמין חופשה על בסיס לינה וחצי פנסיון בתוספת תשלום.

המלונות שייפתחו בשבוע הבא ואילך

רשת קראון פלאזה הדויעה כי המלונות המחודשים - קראון פלאזה אילת וקראון פלאזה ים המלח ייפתחו ביום ראשון. בקבוצת אמסלם טורס מצאנו חבילות החל מ-500 שקלים במלון קראון פלאזה המחודש בים המלח לזוג ללילה כולל שדרוג לחדר דה לוקס.
13 צפייה בגלריה
קראון פלזה אילת
קראון פלזה אילת
מיום ראשון הקרוב: קראון פלזה אילת ייפתח גם כן
(צילום: אורי אקרמן)
מלון ישרוטל גנים בים המלח ייפתח בראשון ועל פי אתר גוליבר, חבילה של יומיים לזוג על בסיס לינה וארוחת בוקר תעלה 2,020 שקלים. אל מלון ישרוטל ים המלח לא מצאנו חדר פנוי בסוף השבוע הבא.
13 צפייה בגלריה
בריכת המלון הריקה
בריכת המלון הריקה
בריכת מלון ישרוטל ים המלח. בתפוסה כמעט מלאה
(צילום: רועי עידן)
מלון נפטון מרשת מלונות דן יפתח בראשון הקרוב. מחיר לזוג עבור לילה על בסיס לינה וארוחת בוקר יעלה החל מ- 442 שקלים.
מלון קיסר פריימר אילת ייפתח ב-26.11.20. מחיר לאדם בחדר זוגי באמצע השבוע יעלה 299 שקלים ובסוף שבוע 399 שקלים לאדם בחדר זוגי.

מבצעים נוספים לכבוד פתיחת המלונות ב"איים הירוקים":

ישראייר יצאה בהטבה מיוחדת למזמינים חופשה באילת ובים המלח - מי שירכוש חבילה למינימום שני לילות באתר החברה יקבל שובר הנחה בשווי של 50$ להזמנה עתידית לחו"ל, זאת בנוסף למבצעים אטרקטיביים שמציעה החברה.
לקראת הבלאק פריידי, Booking.com מצטרפת לחגיגות ומציעה לגולשים מגוון מבצעים והנחות החל מ-30% הנחה על הזמנת מקומות אירוח בארץ אשר משתתפים במבצע. החל מ-19.11.20 ואילך.