יוני 2024

בית הדרקון - עונה 2 (House of the Dragon)
מה הסיפור: כנראה הסדרה הכי מצופה ברשימה הזו, העונה השנייה לפריקוול ללהיט הבלתי מעורער "משחקי הכס". חמש שנים אחרי שנגמרה אותה התופעה הטלוויזיונית וכמעט שנתיים מאז עלתה העונה הראשונה - אנו פוגשים שוב בצאצאיו השונים של המלך ויסיריס טארגריין השני המתחרים על כס המלכות. ריענון מהיר למי שזקוק - וכן, הוא מכיל ספוילרים: ילדיו של המלך המנוח התפצלו לשני פלגים: "הירוקים", בני בריתה של אשתו השנייה של ויסריס הראשון, אליסנט הייטאואר, ו"השחורים", אלה שמתיישבים עם היורשת הנבחרת של ויסריס הראשון, ראינירה, ובעלה שהוא גם דוד שלה (כי בכל זאת אנחנו בעולם "משחקי הכס") דיימון. בסיום העונה, מת בנה של ראינירה בידי דודו והקרב העקוב מדם בין הצדדים מתחיל.
לדברי הסופר והיוצר ג'ורג' אר. אר. מרטין, שעל ספרו "דם ואש" מבוססת הסדרה, "ייקח ארבע עונות שלמות של 10 פרקים כל אחת כדי לעשות צדק עם 'ריקוד הדרקונים', מתחילתו ועד סופו". "ריקוד הדרקונים" הוא כינוי למאבק הירושה שסופר בששת הפרקים בספר בשם "מות הדרקונים". עונה 1 של "בית הדרקון" שימשה בעיקר כהקדמה לכך - וכעת אנחנו אמורים להיות בעיצומו של המאבק כאשר גורמים הבטיחו כי בעונה הקרובה יהיו פחות קפיצות בזמן משהיו בעונה הראשונה, ואנחנו פוגשים בדמויות כעשרה ימים בלבד לאחר תום אירועי העונה הקודמת.
מי בפנים: ישובו הכוכבים מהעונות הקודמות, בהם אמה דארסי, מאט סמית ("הכתר"), אוליביה קוק ("בייטס מוטל") ועוד.
"בית הדרקון", עונה 2 - טריילר
(באדיבות HBO)

מאי 2024

המקעקע מאושוויץ (The Tattooist of Auschwitz)
מה הסיפור: הפקה בינלאומית שעוסקת בסיפורו של ניצול השואה לאלי סוקולוב, שהיה אחד המקעקעים שהטביעו את המספרים על זרועותיהם של היהודים באושוויץ. העלילה מבוססת על רב-מכר באותו שם מאת העיתונאית הניו-זילנדית הת'ר מוריס ועוקבת אחרי סיפור האהבה שנרקם כנגד כל הסיכויים בין סוקולוב לאסירה בשם גיטה, אותה קעקע ושנים לאחר מכן הפכה לאשתו.
מוריס ביססה את הדברים על ראיונות שקיימה עם סקולוב במשך שלוש שנים לאחר מותה של גיטה ב-2003. בעוד הספר זכה לשבחים מצד המבקרים היו רבים שהזהירו מפני חוסר הדיוקים ההיסטוריים שבו, כשהם טוענים כי הוא מרדד ומשטח את החיים באושוויץ. יחד עם זאת בימים שבהם האנטישמיות ברחבי העולם מרימה ראשה, סדרה כזו (כשעל תפקיד הבימוי מופקדת הבמאית הישראלית טלי שלום עזר) מבית ענקית תוכן כמו פיקוק אינה עניין של מה בכך.
מי בפנים: מלני לינסקי ("צהובות", "האחרונים מבינינו"), הארווי קייטל ("כלבי אשמורת"), ג'ונה האוור-קינג (הנסיך אריק בגרסת הלייב-אקשן של "בת הים הקטנה"), השחקן הגרמני יונאס נאי ("דויטשלנד 83" וסדרות ההמשך שלה), השחקנית הישראלית מילי עשת ("סובייצקה"), יהלי מרגלית טופול ("ביקור התזמורת" בלונדון, ונכדה של...) ועוד.
"המקעקע מאושוויץ" – טריילר
(באדיבות פיקוק)
Hacks - עונה 3
מה הסיפור: אחרי המתנה ארוכה של שנתיים, הקומדיה החדה והנשית מבית HBO שבה לחיינו בעונה שלישית. למי שמצטרף רק עתה, העלילה עוקבת אחרי קומיקאית מבוגרת בשם דבורה שמעסיקה את אווה - תסריטאית מליניאלית, כדי שתעזור לה לשפץ את המופע שלה ולהתאים אותו למציאות של ימינו.
אלא שבסוף העונה השנייה (ומרגע זה היזהרו מספוילרים) חלה תפנית מפתיעה כשלאחר שאווה עזרה לדבורה עם ספיישל סטנד-אפ שהפך להצלחה מסחררת, הקומיקאית מפטרת אותה ודרכיהן נפרדות. בעונה החדשה אנו פוגשים אותן שנה אחרי אותה פרידה גורלית - כשדבורה רוכבת על הצלחת הספיישל עם תסריטאים חדשים שהעסיקה, ואווה עובדת על פרויקטים שונים בלוס אנג'לס. השתיים נפגשות במקרה במפגש מביך למדי במעלית. הטריילר מבטיח את אותו הומור שהתרגלנו אליו, אך גם כמה רגעים נוגעים ללב.
מי בפנים: ישובו מהעונות הקודמות כמובן ג'ין סמארט והאנה איינבינדר, כמו גם פול וו. דואנס (מיוצרי הסדרה שגם משחק בה, ואולי מוכר לכם מ"ברוד סיטי"), רוז אבדו ("בנות גילמור") ועוד. מעבר לים פורסם כי לעונה הקרובה גויסה שורה מרשימה של תפקידי אורח בהם ג'יי סמית'-קמרון ("יורשים"), כריסטינה הנדריקס ("מד מן"), כריסטופר לויד ("בחזרה לעתיד") ועוד.
Hacks, עונה 3 – טריילר
(באדיבות MAX)
המסך הירוק (The Green Veil)
מה הסיפור: דרמה תקופתית מסקרנת עם נגיעות מדע בדיוני בכיכובו של ג'ון לגוויזאמו. גורדון רוג'רס הוא מהגר וסוכן FBI האחראי על משימה סודית שאותה עליו להסתיר גם ממשפחתו, למרות המתחים הנלווים לכך. לגזוויאמו, שמשמש בסדרה גם כמפיק בפועל, סיפר בריאיון כי יוצר הסדרה, ארם רפפורט, הגה את הרעיון שלה כש"הוא גילה שבשנות ה-50, ה-FBI היה מוצא תירוצים לקחת ילדים ילידיים ממשפחותיהם ולמסור אותם לאימוץ כדי שלא יוכלו לרשת אדמות, כך ממשלת ארצות הברית תוכל לקבל את הנפט שבהן ולתת אותו לחברות הנפט".
הסדרה הוקרנה בבכורה בפסטיבל טרייבקה ויצרה באזז מסוים כשהיא נעה על המתח שבין החלום האמריקאי לבין המהגרים בשנות ה-50. מעניין לדעת שבארצות הבאית המיני-דרמה בת שמונת הפרקים תשיק שירות סטרימינג חדש וחינמי - כך שניכר שיש מי שתולה בה תקוות גדולות.
מי בפנים: אל לגוויזאמו תחבור כעזר כנגדו השחקנית הישראלית חני פירסטנברג ("הבורגנים"), יחד עם איירין בדארד ("פוקהונטס"), ג'ון אורטיז ("אמריקן גנגסטר") ועוד.
"המסך הירוק" - טריילר
(באדיבות The Network)

אפריל 2024

מרי וג'ורג' (Mary & George)
מה הסיפור: ג'וליאן מור, טוב, לא באמת ג'וליאן מור - אלא הרוזנת של בקינגהאם, שאותה היא מגלמת, משדלת את בנה לפתות את מלך בריטניה ולפצוח איתו ברומן לוהט ומיוזע כדי לצבור כוח בממלכה. אוקיי, תפסנו את תשומת ליבכם?
וקצת יותר באריכות: עלילתה של הדרמה ההיסטורית, שכבר עלתה בבריטניה בחודש שעבר וזכתה לשלל ביקורות מפרגנות, מבוססת על ספרו של בנג'מין וולי The King’s Assassin, שמגולל סיפור אמיתי לכאורה אודות ההתרחשויות במאה ה-17 בחצר המלך ג'יימס השני. אז, מארי וויליארס שנולדה נטולת מעמד ניצלה את בנה יפה התואר ואת חיבת המלך לצעירים יפי תואר, כדי לטפס במעלה הסולם החברתי. כשהיא מתהדרת במשחק מצוין ושערוריות מפה ועד הודעה חדשה - "מרי וג'ורג'" נשמעת כמו סיבה מצוינת לבלות זמן מה מול הטלוויזיה.
מי בפנים: אל מור יצטרפו בין היתר ניקולס גאליצין ("אדום, לבן וכחול מלכותי") וטוני קוראן ("דוקטור הו").
"מרי וג'ורג'" – טריילר
(באדיבות STARZ)
נאמנות כפולה (The Sympathizer)
מה הסיפור: מיני דרמה חדשה עם חותמת האיכות של HBO, שמבוססת על הספר זוכה הפוליצר "אוהד" (לא ברור ממש למה בתרגום לעברית בחרו לשנות את שם הסדרה), מאת וייט תאן נוון. על הבימוי אמון הגאון הקוריאני פארק צ'אן-ווק ("שבעה צעדים"), וגם רוברט דאוני ג'וניור, שזוכה בימים אלה לעדנה מחודשת אחרי שחבק אוסקר על תפקידו ב"אופנהיימר", מככב בו בכמה תפקדים. איך אפשר שלא להתרגש?
מי שמתעקש לדעת במה עוסקת הסדרה, שידע לו כי מדובר בסיפורו של מרגל צפון וייטנאמי בדרום המדינה הנתון תחת השלטון האמריקני, שאחרי המלחמה מוצא את עצמו מהגר לארצות הברית. שם, בקהילה של מהגרים כמותו, הוא ממשיך לרגל עבור הווייטקונג - אבל נאמנותו עומדת במבחן אל מול חייו החדשים והחירות שמגיעה איתם.
מי בפנים: דאוני ג'וניור כאמור וסנדרה או ("האנטומיה של גריי"), יתר הקאסט מורכב בעיקרו משחקנים לא מאוד מוכרים.
"נאמנות כפולה" - טיזר
(באדיבות HBO)

מרץ 2024

אלזבת' (Elsbeth)
מה הסיפור: בצעד מבורך yes מביאה לארץ הקודש את הספין-אוף של "האישה הטובה" שיעסוק בדמותה של אלזבת' טסיוני, עורכת הדין המבריקה ויוצאת הדופן. טסיוני הופיעה ב-14 פרקים בדרמה המצליחה בכיכובה של ג'וליאנה מרגוליס, ולאחר מכן גם בחמישה של סדרת הבת שלה - "הטובות לקרב".
הפעם, אלזבת' עוזבת את הקריירה המצליחה שלה בשיקגו ועוברת לניו יורק שם היא מקבלת תפקיד חדש כחוקרת, ועליה להתמודד עם האתגרים שהשינוי הזה מביא. הטריילר המבודח יחד עם דמותה המפולפלת של אלזבת' והקאסט שיצטרף אליה - שכולל שמות עם קילומטראז' נאה בעולם הקומדיה מהסדרות "רוק 30", "מחלקת גנים ונוף" ו"משפחה מודרנית" - מלמד כי נראה שהספין-אוף החדש יישק יותר לקומדיה מאשר לדרמה המשפטית העסיסית שהורגלנו אליה, וזה לא רע בכלל.
מי בפנים: קארי פרסטון כמובן תשוב לתפקידה, וונדל פירס (Suits), ג'סי טיילר פרגוסון ("משפחה מודרנית"), ג'יין קרקובסקי ("רוק 30"), ריטה ("מחלקת גנים ונוף") ועוד.
"אלזבת'" – טריילר
(באדיבות CBS )
המשטר (The Regime)
מה הסיפור: דרמת יוקרה חדשה מבית HBO שתנסה למלא את החלל ש"יורשים" (זצ"ל) הותירה בלב של כולנו, ולשם כך אף גייסה את אחד הכותבים שלה - וויל טרייסי. התסריטאי כתב גם לתוכנית הלייט-נייט של ג'ון אוליבר, והמעבר שלו לדרמה שעוסקת ברובה בפוליטיקה מלוכלכת כמעט מתבקש.
הסדרה החדשה, שבמהלך הפקתה ענתה דווקא לשם "הארמון" (The Palace), מתרחשת במדינה בדיונית באירופה במהלך שנה אחת של משטר אוטוריטרי מנוון שהולך ומתפורר. קייט ווינסלט נכנסת לתפקיד המנהיגה ששלטונה הולך וחומק מבין אצבעותיה, ויו גרנט לתפקיד מנהיג האופוזיציה הכריזמטי שמולה. מהטריילרים ששוחררו עולה ניחוח קל של "ויפ" - שנון ואבסורדי - וכשעל הבימוי אמונים סטיבן פרירס ("נאמנות גבוהה", "המלכה") וג'סיקה הובס ("הכתר"), לא פלא שמדובר באחת הסדרות המצופות של השנים האחרונות.
מי בפנים: כאמור קייט ווינסלט ("טיטאניק") ויו גרנט ("נוטינג היל"), אליהם מצטרפת אנדראה רייסבורו ("מראה שחורה", "אבדון") ונוספים.
4 צפייה בגלריה
מתוך "המשטר"
מתוך "המשטר"
מתוך "המשטר"
(צילום: באדיבות HBO)
האנטומיה של גריי - עונה 20 (Grey's Anatomy)
מה הסיפור: "האנטומיה של גריי" ממשיכה במסעה להפוך ל"ג'נרל הוספיטל" - מלשון אופרת סבון רפואית שתימשך לנצח. נראה שגם העובדה שמרדית גריי עצמה (בגילומה של אלן פומפיאו, שעדיין מקריינת את פתיחי וסגירי הפרקים, וצפויה להגיח בארבעה פרקים העונה) עזבה את בית החולים גדוש הדרמות בסיאטל, לא תגרום ליוצרים לתלות את הסטטוסקופ.
מי שישובו בעונה הנוכחית הם עמודי התווך - ד"ר ריצ'ד וובר וד"ר מירנדה ביילי, יחד עם אוון האנט, טדי אלטמן וכמה פנים מוכרות נוספות. אנחנו פוגשים אותם היכן שהסתיימה העונה הקודמת - טדי התעלפה בזמן שביצעה ניתוח והמתמחים החדשים כרגיל נקלעים לשלל צרות. בשורה משמחת למעריצים נרשמה כשנודע שד"ר אריזונה רוברטס, דמות אהובה שנפרדה מאיתנו בעונה 14, תשוב לתפקיד אורח קצר בעונה הקרובה.
מי בפנים: ג'יימס פיקנס ג'וניור, וצ'אנדרה וילסון קווין מקייד, קים ריבר, קווין מקייד, ג'סיקה קפשאו ועוד.
"האנטומיה של גריי", עונה 20 – טיזר טריילר
(באדיבות ABC)
תפוחים לעולם לא נופלים (Apples Never Fall)
מה הסיפור: אחרי שרב המכר "שקרים קטנים גדולים" זכה לעיבוד טלוויזיוני מצליח ב-HBO, ספרה האחרון והסוחף של ליאן מוריארטי מקבל גם הוא עיבוד גדוש כוכבים. העלילה עוקבת אחרי סטן וגו'י דילייני, זוג מדריכי טניס שיוצא לפנסיה ואמורים להתחיל ליהנות מהחיים עם ארבעת ילדיהם הבוגרים. אלא שהמשפחה המושלמת לכאורה הזו מתערערת כאשר האם נעלמת באופן מסתורי מה שמאלץ את הילדים לנבור בעבר של המשפחה ולגלות סודות אפלים. מוריארטי מצטרפת לסדרה גם כמפיקה בפועל, ואנחנו רק מחכים להישאב לדרמה שהיא טוותה לנו הפעם.
מי בפנים: אנט בנינג ("ניאד"), סם ניל ("פארק היורה"), אליסון ברי ("קומיוניטי"), ג'ק לייסי ("הלוטוס הלבן") ועוד.
4 צפייה בגלריה
מתוך "תפוחים לעולם לא נופלים"
מתוך "תפוחים לעולם לא נופלים"
מתוך "תפוחים לעולם לא נופלים"
(צילום: באדיבות HOT)

פברואר 2024

תרגיע - עונה 12 ואחרונה (Curb Your Enthusiasm)
מה הסיפור: ב-2016 המעריצים זכו לנשום לרווחה כשנודע שהסיטקום המהולל ישוב למסך אחרי כחמש שנים של היעדרות, אך הפעם לארי דייויד, הזקן הנרגן האהוב על כולנו, חוזר להיפרד מהמסך הקטן באופן סופי. HBO אישרה את הבשורה המרה לפני מספר חודשים, וכך גם הטריילר לעונה החדשה וה-12 במספר.
"כש'תרגיע' מגיעה לסיומה, אני סוף-סוף יכול להשיל ממני את הפרסונה של 'לארי דייויד' ולהיות האדם שאלוהים התכוון שאהיה - האדם המתחשב, האדיב, והאכפתי שהייתי עד שהדמות הזדונית הזו הסיטה אותי מדרך הישר. היה שלום לארי דייויד, המיזנתרופיה שלך לא תחסר", נפרד דייויד מסדרת הקאלט. כמובן שאנחנו, וגם דייויד עצמו, לא מאמינים למילה אחת מדבריו, והעונה הקרובה תהיה ודאי רצופה בשלל התמודדויות נטולות חן שלו עם תלאות החיים, ובדמויות המשנה הנפלאות שליוו אותו בלמעלה מ-20 השנים האחרונות.
מי בפנים: ימשיכו מהעונות הקודמות שריל היינס, טד דנסון, ג'ף גרלין, סוזי אסמן, ריצ'רד לואיס ועוד.
"תרגיע", עונה 12 – טריילר
(באדיבות HBO)
אויבות: קפוטה נגד הנשים (Feud: Capote vs. The Swans)
מה הסיפור: כשבוע לאחר שעלתה בארצות הברית, האנתולוגיה הג'וסית של ראיין מרפי מגיעה לארץ הקודש. אחרי שבעונה הראשונה, "אויבות: בטי וג'ואן", צללנו לסכסוך מאחורי הקלעים של "מה קרה לבייבי ג'יין?" בין בטי דייוויס וג'ואן קרופורד, הפעם מרפי לוקח אותנו לשנות ה-60 וה-70 בניו יורק, שם הסופר טרומן קפוטה הפך את עצמו לאיש סודן של נשות החברה הגבוהה - רק בשביל למכור אותן ואת סודותיהן בעיצומו של משבר כתיבה.
העונה השנייה הוכרזה עוד ב-2017, כאשר אז גיבוריה היו אמורים להיות המלך צ'רלס והנסיכה דיאנה והתפרקות הנישואים הדרמטית שלהם, אך ב-2018 הודיעו ב-FX על גניזת קו העלילה - אם כי לא לגמרי ברור למה. את המשבר המלכותי מחליף סיפורו של קפוטה, שפרסם ב-1975 סיפור קצר במגזין "אסקווייר" בשם "לה קוט באסק", ובו חשף סודות שערורייתיים של נשות החברה הגבוהה שטיפח, שהובילו לנידויו מהמעגל החברתי ואף להתאבדותה של אחת מהן.
מי בפנים: קאסט נוצץ עד כדי מסנוור שכולל בין היתר את טום הולנדר ("גאווה ודעה קדומה"), דמי מור ("רוח רפאים"), דיאן ליין ("בוגדת"), קליסטה פלוקהארט (אלי מקביל"), נעמי ווטס ("הבלתי אפשרי"), מולי רינגוולד ("מועדון ארוחת הבוקר") וטריט וויליאמס ("שיער") שהספיק להשתתף בסדרה לפני שהלך לעולמו בתאונת אופנוע מוקדם יותר השנה.
"אויבות: קפוטה נגד הנשים" - טריילר
(באדיבות FX)
שלדון הצעיר - עונה 7 ואחרונה (Young Sheldon)
מה הסיפור: עונה אחרונה לסדרת הבת הפופולרית של "המפץ הגדול", שכבר הספיקו להכריז כי תזכה לסדרת בת משל עצמה (!) שתתבסס על דמויותיהם של ג'ו'רג'י וארוסתו תמי. המעריצים כבר העלו סברות שעונתה השביעית של הסיטקום תהיה האחרונה, וזאת בשל גילו של שלדון שכבר לא מאוד צעיר, והעובדה כי אירוע התוכנית מתקדמים בצעדי ענק אל עבר "המפץ הגדול". ואכן, כעת הפריקוול מגיע לסיומו.
העונה הקודמת הסתיימה בדרמה גדולה - שלדון עזב לגרמניה עם אמו, בעוד הוריקן החריב את הבית של סבתו, וכעת הם ייאלצו לקצר את מסעם. מי שצפה בסדרת המקור יודע כי שלדון איבד את אביו כשהיה בן 14, וייתכן שהאירוע הדרמטי יהיה חלק מהעונה האחרונה. כך או כך, אנחנו נהיה שם להיפרד.
מי בפנים: ימשיכו מהעונות הקודמות איאן ארמיטאג' בתפקיד הראשי, זואי פרי, לאנס ברבר, מונטנה ג'ורדן ועוד.

תרבות - שלדון הצעיר טריילר Young Sheldon

ינואר 2024

טד (Ted)
מה הסיפור: סדרת פריקוול לקומדיה הפרועה והגסה של סת' מקפרלן מ-2012 (ולסרט ההמשך שלה מ-2015), שלשמחתנו מגיעה לארץ בצמוד לעלייתה בפיקוק בארצות הברית. למי שאולי לא מכיר, טד הוא דובי שהתעורר לחיים לאחר שג'ון, הבעלים והחבר הכי טוב שלו, ייחל לכך כילד. אלא שככל שג'ון התבגר, כך גם טד - והאחרון אף הפך לדוש סוטה וגס רוח, שלא ממש מסתדר עם בת הזוג של ג'ון, או ליתר דיוק היא לא ממש מסתדרת איתו.
הסדרה, שבה מקפרלן ישוב לדבב את דמותו של טד (במבטא הבוסטוני המוגזם בעולם), לוקחת אותנו אחורה בזמן לשנות ה-90 העליזות כשג'ון וטד הולכים לתיכון, והסקס והסמים רק מתחילים להיכנס לחייהם. פרט ל"טד" שהיה להצלחה קופתית אדירה, מקפרלן אחראי גם ל"איש משפחה" ו"אבא אמריקאי" - שתיים מסדרות האנימציה המצחיקות ופורצות הדרך שנראו על המסך ב-20 וקצת השנים האחרונות, כך של"טד" אנחנו מגיעים עם ציפיות גבוהות במיוחד.
מי בפנים: כאמור מקפרלן, אלנה אובך ("לא רק בלונדינית"), סקוט גריימס ("האורוויל", סדרה נוספת של מקפרלן), ג'ורג'יה וויגהאם ("13 סיבות") ועוד.
טד - טריילר
(באדיבות Peacock)
בלש אמיתי: ארץ הלילה (True Detective: Night Country)
מה הסיפור: בלי ששמנו לב, "בלש אמיתי" אנתולוגיית הפשע עטורת השבחים והפרסים מבית HBO חוגגת עשור, הפעם בסטינג מצמרר במיוחד בעיירה קטנה באלסקה שבמשך כמה שבועות רצופים חשוך בה לאורך 24 שעות, במה שהמקומיים מכנים "הלילה הארוך".
בשקיעה שלפני החשיכה, כמה גברים נעלמים מתחנת המחקר שלהם כשרק הנעליים שלהם נותרות כרמז, והבלשית ליז דנברס חוברת לבלשית איינג'לין נאברו כדי לגלות מה עלה בגורלם. כבכל העונות שקדמו לה, העונה הרביעית (שמגיעה שש שנים לאחר קודמתה) מהלכת על הקו הדק שבין טבעי לעל-טבעי, כשסמל חשוד חוזר ומופיע בזירה. אומנם זו תהיה העונה הראשונה שלא נוצרה על ידי ניק פיזולטו (שחתם על הסכם עם פוקס ו-FX המשפיע על מעורבותו בתכני HBO), אך הוא יוסיף לשמש כמפיק בפועל. מי שנכנסה לתפקידו היא הבמאית המקסיקנית איסה לופז, שיצרה סרט אימה בשם Tigers Are Not Afraid, שזכה לציון גבוה מאוד באתר הדירוגים "רוטן טומטוז" וביקורות חיוביות. נראה אם זו תצליח להביא את יכולותיה המצמררות גם כאן.
מי בפנים: ג'ודי פוסטר האחת והיחידה, קאלי רייס (מתאגרפת לשעבר, "האחות היפה"), ג'ון הוקס ("אמריקן גנגסטר"), כריסטופר אקלסטון ("דוקוטור הו"), פיונה שו ("דם אמיתי") ועוד.
\"בלש אמיתי\" עונה 3 – טריילר
בלגרביה: הפרק הבא (Belgravia: The Next Chapter)
מה הסיפור: ממתק חדש לחובבי "אחוזת דאונטאון" מבית ג'וליאן פלוז - סדרת המשך ל"בלגרביה", שמתרחשת 30 שנה אחרי סדרת המקור. עלילת העונה הראשונה עוקבת משפחה של נובורישים שעולים בסולם המעמדות החברתי בלונדון. כעת, במרכז העלילה עומד סיפורו של פרדריק טרנצ'רד, נכדם של אן וג'יימס טרנצ'רד המתאהב בקלרה, מהגרת צעירה ויפה שרק הגיעה ללונדון, ושאותה הוא נושא לאישה. כצפוי, סודות מעברו מאיימים על נישואיו מהרגע הראשון, אבל בואו נודה, פרטי העלילה לא ממש משנים - אנחנו כאן בעיקר בשביל המבטא והתלבושות, הדרמה היא רק בונוס.
מי בפנים: הארייט סלייטר ("פניוורת'"), בנג'מין ויינרייט ("עולם בלהבות") וסופי וינקלמן ("סנדיטון") ועוד.
בלגרביה: הדור הבא - טריילר
(באדיבות MGM+)

דצמבר 2023

מחילת הארנב (Rabbit Hole)
מה הסיפור: כמעט עשור חלף מאז הפעם האחרונה שבה קיפר סאת'רלנד נכנס לנעליו של ג'ק באוור, במיני סדרה "24: לחיות יום נוסף" (שהופקה בעקבות סדרת הלהיט "24"), וכעת נראה שהשחקן מוכן לשוב עם אקשן איכותי שישאיר אותנו בקצה הכיסא שלנו.
בדרמת הריגול והמתח סאת'רלנד, שמשמש גם כמפיק, מגלם את ג'ון ווייר - דאטה אנליסט שמנהל חברת ריגול תעשייתי שלא תמיד נמצאת מצידו הנכון של החוק, והוא מוצא את עצמו במרכזה של קונספירציה מסתורית. לאחר שהוא חושף תאגיד רב עוצמה המאיים על השלטון במדינה, ווייר מסתבך ברשת של שקרים ומניפולציות מתובלת בהמון אקשן - ומנסה למצוא את הצדק.
מי בפנים: כאמור סאת'רלנד כשלצידו צ'רלס דאנס ("משחקי הכס"), ג'ייסון באטלר הארנר ("אוזרק") ועוד.
"מחילת הארנב" – טריילר
(באדיבות Paramount+)
מאסר - עונה 2 (TIME)
מה הסיפור: אומנם ה-BBC לא ממש חברים שלנו בימים אלה, אבל אין מה לעשות - הם יודעים לעשות טלוויזיה מצוינת, ו"מאסר"/"כלואים" היא הוכחה ניצחת לכך. העונה השנייה של אנתולוגיית בית הכלא עטורת השבחים, צברה לעצמה כמה נקודות זכות עוד טרם שודרה כשגייסה לשורותיה את בלה רמזי, הלוא היא אלי מ"האחרונים מבינינו".
העונה, שגרפה גם היא ביקורות משבחות מעבר לים לאחר שעלתה באוקטובר, תעסוק בסיפורן של קלסי, אורלה ואבי, שלוש נשים שנכנסות לכלא באותו יום - ותסופר מנקודת מבטן. כל אחת מהן תיאלץ להתמודד עם הקשיים היומיומיים, בהם אלימות ופחד, שמביאים איתם חיים בכלא. כאשר הדברים יהיו מאתגרים במיוחד עבור קלסי (רמזי) שנמצאת בהיריון.
מי בפנים: פרט לרמזי, יככבו גם ג'ודי וית'יקר ("ד"ר הו", "ברודצ'רץ'"), שיבון פינרן ("אחוזת דאונטון") ועוד.

"מאסר", עונה 2 – טריילר
(באדיבות BBC)
פרייז'ר (Frasier)
מה הסיפור: הגרסה המחודשת של "פרייז'ר" עושה עלייה ונוחתת ב-yes. הסיטקום כבר הצליח למתג את עצמו כאחד הספין-אופים המצליחים ביותר בכל הזמנים, וצבר לעצמו מיליוני מעריצים וגרף עשרות פרסי אמי (הוא אף החזיק בשיא עם 37 פסלונים, עד שב-2016 "משחקי הכס" עקפה אותו). באוקטובר האחרון התגלה שגם הריבוט לא רע בכלל, כשהמבקרים מעבר לים נשבו פעם נוספת בקסמיו של קלסי גרמר.
העלילה מחזירה לחיינו את פרייז'ר קריין, ששב לבוסטון ומגיע לבקר את בנו. במעין עלילה שמזכירה את "שישי הפוך" התפקידים מתהפכים ממה שזכור לנו מסדרת המקור: הפעם קריין האב הוא כהרגלו אנין טעם, שלא לומר פלצן, ודווקא בנו מייצג את האדם הפשוט. זאת בניגוד למרטין, האבא בסדרת המקור, שהיה שוטר לשעבר שנהנה לשבת על הכורסה עם בירה קרה.
מי בפנים: ישובו מהקאסט המקורי כמובן קלסי גרמר המופלא, ג'יין ליבס כדפני ופרי גילפין כרוז. מי שלמרבה הצער לא ייקח חלק בחידוש הוא דייויד הייד פירס שלא ישוב לגלם את האח הנוירוטי ניילס קריין, וכמובן גם לא ג'ון מהוני שגילם את מרטין והלך לעולמו ב-2018.
פרייז'ר - טריילר
(פרמאונט+)
הלביאות: מבצעים מיוחדים (Special Ops: Lioness)
מה הסיפור: כמה חודשים אחרי שעלה בארצות הברית, המותחן מאת טיילר שרידן, יוצר סדרת הלהיט "ילוסטון" ושלל הספין-אופים שלה, מגיע לארץ. שרידן מניח בצד את מגפי הבוקרים וזונח את המערב הפרוע לטובת מותחן ריגול שמשך אליו כמה מהשמות הבולטים בהוליווד, בהם ניקול קידמן ומורגן פרימן.
"הלביאות: מבצעים מיוחדים" מבוססת על כוח מיוחד אמיתי שקיים ב-CIA, אומנם היא התקבלה מעבר לים בביקורות מעורבות, אך עם יותר מ-150 אלף מדרגים ב-IMDB קשה להתווכח עם הפופולריות שלה. בשמונת פרקיה העלילה עוקבת אחרי קרוז מנואלוס, לוחמת מרינס חריפה שגויסה לאחרונה ליחידה המיוחדת ומטרתה להסתנן לארגון טרור מבפנים על ידי התחברות לבתו של המטרה. אלא שהעניינים מסתבכים כש"את מבלה עם מישהו כל יום ולומדת להכיר אותו כבן אדם. זה נהיה קשה מאוד לעשות את מה שמוטל עלייך" - כפי שהגדירה ליסלה דה אוליביירה, השחקנית שמגלמת את מנואלוס.
מי בפנים: ניקול קידמן ("השעות", אבל למען האמת קצרה היריעה מלציין את הופעות העבר שלה) וזואי סלנדה ("אווטאר") שמשמשות גם כמפיקות בפועל, מורגן פרימן ("מתים על החיים", אך ר"ע ההערה על קידמן), מייקל קלי ("האשליה"), ליסלה דה אוליביירה ("המפתחות של משפחת לוק") ועוד.
4 צפייה בגלריה
מתוך "הלביאות: מבצעים מיוחדים"
מתוך "הלביאות: מבצעים מיוחדים"
מתוך "הלביאות: מבצעים מיוחדים"
(צילום: Lynsey Addario/Paramount+ באדיבות yes)

נובמבר 2023

שותפים למסע (Fellow Travelers)
מה הסיפור: כוכב "ברידג'רטון" בדרמה פוליטית להט"בית לוהטת. הוקינס פולר הוא צ'ארמר חלקלק שמקדם את הקריירה הפוליטית שלו בכך שהוא שומר את חייו הפרטיים בסוד; טים לאגלין הוא אידיאליסט צעיר ולהוט שמצליח ללחוץ לו על כל הנקודות הנכונות, בדיוק בזמן שג'וזף מקארתי ורוי קון פותחים את מסע הצלב שלהם בתקופת בהלת הלבנדר בארצות הברית נגד "חתרנים וסוטים מיניים" בממשלה.
מי שיצר את הסדרה הוא רון ניסוואנר, שהועמד לאוסקר על סרטו "פילדלפיה", והיא מבוססת על רומן באותו שם של תומס מאלון. מדובר בסיפור אהבה המתפרס על פני עשורים של היסטוריה אמריקנית - משיא המקארתיזם של שנות ה-50 ועד למשבר האיידס של שנות ה-80.
מי בפנים: מט בומר ("צווארון לבן"), ג'ונתן ביילי ("ברידג'רטון"), וויל בריל ("גברת מייזל המופלאה"), מייק טטילור ("בו מפחד").
שותפים למסע – טריילר
(צילום: באדיבות SHOWTIME)

אוקטובר 2023

רווק הזהב (The Golden Bachelor)
מה הסיפור: אם נדמה לכם שז'אנר ריאליטי הדייטינג כבר מיצה את עצמו, או לפחות מתחיל, פרנצ'ייז "הרווק" האמריקני המצליח מבין לליבכם ומנסה למצוא פתרון. אותו פתרון מגיע הפעם בדמותו של רווק נחשק מסוג חדש - סבא בן 71 שנחוש להוכיח ש"זה אף פעם לא מאוחר מדי למצוא אהבה - שרק משתפרת עם הגיל", כפי שמבטיח הטאג-ליין.
בספין-אוף החדש מבית הריאליטי הפופולרי שראה כבר 60 עונות (על שלל הוואריאציות שלו), רווקות מגיל 65 ומעלה יתחרו על ליבו של גארי טרנר, מסעדן בדימוס ואיש משפחה נלהב שגר בבית חלומות על אגם יפהפה באינדיאנה. טרנר חי במשך 43 שנים עם אשתו, אהובתו מימי התיכון, עד שזו חלתה והלכה לעולמה. כעת, שש שנים לאחר פטירתה, הוא "מוכן למצוא שוב אהבה". אנחנו מחכים בקוצר רוח שיימצא אותה.
רווק הזהב - טריילר
(באדיבות yes)

נולי (Nolly)

מה הסיפור: בקצרה - עוד תירוץ לצפות בהלנה בונהם קרטר. קצת יותר באריכות הלנה בונהם קרטר נכנסת לנעליה של כוכבת הטלוויזיה נואל "נולי" גורדון במיני-דרמה ביוגרפית בת שלושה פרקים מאת ראסל טי דייוויס. במשך כמעט שני עשורים, גורדון גילמה את בעלת מלון הדרכים מג מורטימר באופרת הסבון הבריטית "קרוסרואדס", אך בשיא ההצלחה של הסדרה וללא הסבר, פוטרה מתפקידה. כעת עליה להתמודד עם תחושת הבגידה, חוסר הוודאות, והרצון העז להוכיח שפיטוריה היו טעות. אומנם הסדרה התקבלה מעבר לים בביקורות מעורבות, אך כולן באופן גורף שיבחו את הופעתה המצוינת של בונהם קרטר (איך אפשר שלא?) והשחזור התקופתי המדויק והאסתטי הוא בונוס נעים לעין. אנחנו בפנים.
מי בפנים: כאמור הלנה בונהם קרטר, קון או'ניל ("עמק האושר"), אוגוסטוס פרו ("סודות אחוזת הירח") ואנטוניה ברנת' ("אחוזת דאונטון").
נולי - טריילר
(באדיבות yes ו-HOT)
שבויים בסרט (C*A*U*G*H*T)
מה הסיפור: סדרה אוסטרלית שהייתה עשויה לחלוף בקלות מתחת לרדאר, אבל כשהיא יוצאת תחת חברת ההפקה של שון פן, שגם משתתף בה בתפקיד עצמו, ומושכת אליה שמות גדולים כמו סוזן סרנדון ומת'יו פוקס קשה להישאר אדישים. הסיפור של הקומדיה הסאטירית עוקב אחרי ראודי, חייל אוסטרלי שנשלח עם חבורתו למדינת אי על מנת להשיב מסמך חשוב. תוך זמן די קצר הם נתפסים על ידי ארגון טרור של 'לוחמי חופש', שמשוכנע שהם אמריקנים ומתכנן להוציא אותם להורג בפומבי, עד שמתגלה לאכזבתם שאלו רק אוסטרלים.
כדי להציל את חייהם, החבורה מפיקה את סרטון הכופר המורכב והאפקטיבי ביותר שאי פעם נוצר, וכשהסרטון הופך ויראלי ומקנה להם תהילה חוצת אוקיינוסים, הם מבינים שמדובר למעשה בהזדמנות חייהם. הדברים מסתבכים כשפוליטיקאים, עיתונאים ואפילו שון פן מחליטים להתערב.
מי בפנים: קיק גרי בכיסא היוצר ובתפקיד הראשי ("קצה המחר"), טראוויס פימל ("וקינגים"), טאפנס מידלטון ("אחוזת דאונטאון"), בלה היתקוט ("האיש במצודה הרמה") ועוד.
שבויים בסרט - טריילר
(באדיבות yes ו-HOT)
העידן המוזהב - עונה 2 (The Gilded Age)
מה הסיפור: הסדרה שהביאה את "אחוזת דאונטון" לעולם החדש חוזרת בעונה שנייה. גם הפעם ג'וליאן פלוז יזרוק אותנו היישר לתככים ולעימותים של אנשי החברה הגבוהה בניו יורק המלווים בתועפות של דרמה. בעונה השנייה ברטה מנסה להוביל מהלך לקידום הכלכלי של הקהילה ולבסס את מעמדה החברתי, תוך שהיא מאתגרת את גברת אסטור ואת המערכת "הכסף הישן". ג'ורג' ראסל ממשיך להתפתח עם מפעל הפלדה שבבעלותו. מריאן מחפשת את ייעודה בחיים ומלמדת בחשאי בבית הספר לבנות, בעוד אגנס שמה לה רגליים ומשפחת סקוט מתמודדת עם תגלית מרעישה ופגי נכנסת למצב רוח אקטיביסטי כשהיא עובדת עם טי. תומאס פורצ'ן בניו יורק גלוב.
מי בפנים: קארי קון ("הנותרים"), מורגן ספקטר ("הומלנד"), סינת'יה ניקסון ("סקס והעיר הגדולה") ועוד.
העידן המוזהב, עונה 2 - טריילר
(באדיבות HOT, yes וסלקום TV)

ספטמבר 2023

באפקיס (Bupkis)
מה הסיפור: לאחר שהפציעה לאוויר העולם במאי האחרון, הסדרה הפרועה של פיט דייוידסון עושה עלייה. נראה שהסרט המקסים "המלך של סטטן איילנד", שהיה מבוסס על חייו ושבו כיכב דייוידסון, לא הספיק לו על מנת לנבור בעברו - וכך קיבלנו את "באפקיס", סדרה שבמסגרתה נצלול לדמותו של הקומיקאי וכוכב SNL, שהתפרסם בשנים האחרונות גם כבן זוגן של כוכבות כמו אריאנה גרנדה וקים קרדשיאן.
הפעם, מדובר בקומדיית אקשן שלא מהווה טייק ישיר על חייו של דייוידסון, אלא בגרסה מוקצנת שלהם המלווה ב"אלמנטים אבסורדיים" (כך לפי הסינופסיס הרשמי), בחסות שלושת יוצרי הסדרה: דייוידסון שגם מגלם את עצמו, דייב סירוס (שכתב עימו את "המלך של סטטן איילנד") וג'ודה מילר (ממפיקי "נופל וקם", בכיכובו של הקומיקאי פיט הולמס).
מי בפנים: מלבד דייוידסון מככבים גם ג'ו פשי ("החבר'ה הטובים") ואידי פאלקו ("הסופרנוס"), כמו גם שלל אורחים, בהם צ'רלי דיי ("פילדלפיה זורחת"), ריי רומנו ("כולם אוהבים את ריימונד"), קינן תומפסון (SNL) ואחרים.
באפקיס - טריילר
(באדיבות פיקוק)
ככה זה (בריטניה) (Significant Other)
מה הסיפור: הדרמה המצליחה שיצרו דנה מודן, אסי כהן ורם נהרי - בתוספת מבטא בריטי כבד. כמו בגרסה הישראלית, הסיפור עוסק במפגש בין שתי דמויות במשבר אמצע החיים שנפגשות באופן לא שגרתי. אנה שחוותה אכזבות רבות בחיי האהבה שלה חוטפת התקף לב ודופקת על דלת ביתו של שכנה, סאם - שבדיוק בלע כמות גדולה של כדורים במטרה לסיים את חייו. מכאן מתחילה מערכת יחסים יוצאת דופן ונוגעת ללב, בין השניים וסביבתם.
"ככה זה" הישראלית עלתה לראשונה ב-2018 ושודרה במשך שתי עונות, והפכה במהרה לחביבת הקהל והמבקרים. הגרסה הבריטית הופקה ערוץ ITV, על ידי חברת Quay Street Productions שתחתיה יצאו גם "עמק האושר" ו"השנים".
מי בפנים: קתרין פרקינסון ("צוות איי.טי.") ויוסף קרקור ("בית גוצ'י").
ככה זה (בריטניה)
(באדיבות yes )
אימה אמריקאית: רגישות גבוהה (American Horror Story: DELICATE)
מה הסיפור: אנתולוגיית האימה המצמררת של ראיין מרפי ובראד פלצ'וק חוזרת לככב לנו בסיוטים, הפעם כשהיא חמושה בלא אחרת מקים קרדשיאן. העונה החדשה וה-12 במספר מבוססת על הספר Delicate Condition מאת הסופרת דניאל ולנטיין, והיא הייתה אמורה לעלות עוד במהלך הקיץ במקביל לפרסום הספר, אך מועד השידור נדחה בשל שלל השביתות שפוקדות את הוליווד בימים אלה.
אמה רוברטס, שהופיעה לראשונה בעונה השלישית ומאז הגיחה בתפקידים קטנים בעונות רבות, תשוב לככב גם ב"רגישות גבוהה" כשאליה תצטרף כאמור קרדשיאן בתפקיד משחק רציני ראשון. בניגוד לעונות קודמות, מרפי לא יישב בכיסא השואו-ראנר ומי שיורשת את מקומו היא היילי פייפר, שכבר שיתפה פעולה עם ראיין בעבר ב"סיפור פשע אמריקאי: מוניקה לוינסקי". כנהוג פרטי העלילה נותרים חסויים, אך הטריילר, המקריפ בצורה בלתי רגילה, מרמז על טייק מודרני ל"תינוקה של רוזמרי". היות שהפעם מדובר בעיבוד לרומן, תיאור ספרה של ולנטיין יכול לתת מושג כללי בנוגע לסיפור: "אנה היא שחקנית מוכשרת המשתכנעת שמישהו נחוש למנוע ממנה להרות. היא מצליחה להיכנס להיריון בעזרת הפריה חוץ גופית, אך חווה הפלה טרגית. אנה מאמינה שהתינוק שלה עדיין חי בתוכה, אך כמובן שאיש לא מאמין לטענותיה המטרידות". אנחנו כבר משקשקים.
מי בפנים: אמה רוברטס, קים קרדשיאן, קארה דלווין ("רק רוצחים בבניין"), מאט זוקרי ("בנות גילמור") ועוד.
אימה אמריקאית: רגישות גבוהה - טריילר
(קרדיט FX)

אוגוסט 2023

לייקרס: קבוצה מנצחת - עונה 2 (Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty)
מה הסיפור: עונה שנייה לדרמת הספורט המגוללת את סיפור עלייתה של קבוצת הכדורסל הענקית הלוס אנג'לס לייקרס. הסדרה בהפקתו של אדם מקיי (שאחראי על להיט HBO נוסף, "יורשים") גררה גם לא מעט ביקורות מצד הספורטאים המוצגים בה, בהם מג'יק ג'ונסון וג'רי ווסט - שטענו כי הייצוג שלהם לא מדויק.
העונה הקרובה תתמקד ביריבות ארוכת השנים של הלייקרס עם הקבוצה המתחרה - הבוסטון סלטיקס, כל זאת בעוד חברי הקבוצה והצוות מתמודדים עם אתגרים אישיים - ג'רי באס, הבעלים, שמתקשה לתמרן במערכת היחסים עם בתו, וההתמכרות לסקס של מג'יק ג'ונסון.
מי בפנים: ג'ון סי. ריילי ("שיקגו"), ג'ייסון קלארק ("אויבי הציבור"), אדריאן ברודי ("הפסנתרן"), סאלי פילד ("פורסט גאמפ"), ג'ייסון סיגל ("איך פגשתי את אמא") ועוד.
לייקרס: קבוצה מנצחת, עונה 2 – טריילר
(באדיבות HBO)
מבוסס על סיפור אמיתי (Based on a True Story)
מה הסיפור: ובכן, אם לדבר בהכללות גסות, מדובר בטייק של פיקוק על "רק רוצחים בבניין". גם כאן חייהם המאתגרים של אווה וניית'ן, זוג נשוי צעיר עם תינוק בדרך, עוברים טלטלה כשבאזורם מתרחש רצח. במקום לדווח לגורמים הרלוונטיים, השניים מחליטים להקליט פודקאסט טרו-קריים על המקרה. נשמע מוכר?
את סטיב מרטין והופמן בשולחן היוצרים מחליף קרייג רוזנברג (שהקרדיטים שלו כוללים גם עבודה על להיט גיבורי העל מבית אמזון פריים, "הבנים", והספין-אוף המצופה שלו - "דור ה-V"). על כיסא הבמאי מתיישב ג'ייסון בייטמן (כוכב "משפחה בהפרעה"), וכשאת הקאסט מובילים קיילי קווקו וכריס מסינה, שעולם הקומדיה לא זר להם בלשון המעטה - נראה שיש כאן מתכון להצלחה.
מי בפנים: קיילי קווקו ("המפץ הגדול"), כריס מסינה ("מינדי"), נטליה דייר ("דברים מוזרים"), טום בייטמן ("רצח באוריינט אקספרס") ועוד.
מבוסס על סיפור אמיתי – טריילר
(באדיבות HOT)
מיליארדים - עונה 7 (Billions)
מה הסיפור: עונה אחרונה לדרמה שהצליחה להפוך את עוולם הפיננסים למעניין וג'וסי- מי היה מאמין - ולשם כך, בובי אקסלרוד חוזר. למי שזקוק לתזכורת, בסוף העונה השישית צ'אק רודס חשף את ההון הלא מדווח של מייק פרינס לרשויות המס וניסה להרוס את סיכויו של פרינס לרוץ לנשיאות. אך גם רודס רחוק מדרך המלך כשהוא עצמו נעצר מכיוון שהשיג את הראיות באופן לא חוקי. הדרמה בין רודס לפרינס עתידה להימשך גם בעונה החדשה, וכעת פרינס, שמשחרר כל רסן, ינסה להפיל את רודס. אקסלרוד (אקס) הוזעק על ידי עובדיו לשעבר כדי להציל את החברה.
מי בפנים: הקאסט המשובח ממשיך מהעונות הקודמות - פול ג'יאמטי ("סינדרלה מן"), קורי סטול ("בית הקלפים") וכאמור דמיאן לואיס ("הומלנד") ישוב לאחר שנעדר מהעונה הקודמת.

יולי 2023

המדריך לחיים בניו יורק - עונה 3 (How to with John Wilson)
מה הסיפור: קומדיית הדוקו הנפלאה מאת ג'ון ווילסון מגיעה לסיומה, ואלוהים יודע למה היא עדיין נחשבת איזה סוד ליודעי ח"ן. היצירה של ווילסון, שמגדי עצמו כניו-יורקר חרדתי, היא משהו יוצא דופן בנוף הטלוויזיוני. כל פרק הוא, כשם הסדרה, מעין מדריך להתמודדות עם סוגיות שוליות שמעסיקות את תושבי ניו יורק, ואת בני האדם בכלל בחיי היומיום. וכך הוא מתמודד עם שאלות כמו איך להכין ריזוטו, איך לחנות, איך לנהל סמול טוק ועוד.
בעולם שבו סרטוני טוטוריאלז מציקים תוקפים אותנו מכל עבר, נשמע שלווילסון אין ממש מקום, אבל עם יכולות עריכה שהן לא פחות מגאוניות - הוא מצוות להדרכות שלו קריינות, ראיונות ופוטג'ים רנדומליים מהחיים בניו יורק שהופכים ליצירה עוצמתית. בעונה זו הוא צפוי לעסוק בנושאים שמטרדים את כולנו, כמו איך למצוא שירותים ציבוריים, איך להתאמן ואיך לנקות את האוזניים. אין ברירה אלא To stay tuned.
"המדריך לחיים בניו יורק" עונה 3 - טריילר
(צילום: באדיבות HOT, yes וסלקום TV)

יוני 2023

איידול (The Idol)
מה הסיפור: הסדרה המדוברת - שלא לומר שערורייתית - של אייבל טספיי (המוזיקאי המוערך דה וויקנד, שגם מככב בה בתפקיד משחק ראשון) ושל יוצר "אופוריה" סם לווינסון סוף-סוף מגיעה למסך הקטן. הדרמה הדקדנטית והאפלה בת ששת הפרקים מתארת את סיפורה של ג'וסלין, זמרת פופ צעירה שחווה התמוטטות עצבים, ואחריה - על מנת לשקם את הקריירה שלה - נוהה אחר גורו העצמה אישית כריזמטי, ומפתחת איתו מערכת יחסים סבוכה ונצלנית.
עוד בטרם עלייתה, הסדרה עוררה שיח רב - ושלילי יש לציין - בעקבות דיווחים על סביבת עבודה בעייתית מאחורי הקלעים ושכתובים שהפכו את הסדרה ל"פורנו עינויים", כפי שדווח בתחקיר של "רולינג סטון" ממרץ האחרון. גם לאחר שהוקרנה בבכורה בפסטיבל קאן בשבוע שעבר, הביקורות מיהרו להגיע, כשהדרמה הוגדרה כ"פנטזיה גברית רעילה". לווינסון ושותפיו כמובן הכחישו את הטענות, ולנו נותר לשפוט בעצמנו את התוצר המוגמר.
מי בפנים: לילי-רוז דפ ("המלך", בתם של ג'וני ו-ונסה פאראדי בתפקיד טלוויזיוני ראשון), דה וויקנד, דן לוי ("שיט'ס קריק"), איליי רות' ("ממזרים חסרי כבוד"), האנק עזריה ("משפחת סימפסון") ומאיה עשת הישראלית ("נייטפלייר").
איידול – טריילר
(באדיבות yes, סלקום TV ו-HOT)
משפחת ג'מסטון - עונה 3 (The Righteous Gemstones)
מה הסיפור: הקומדיה השחורה הפרועה של דני מקברייד חוזרת בעונה שלישית. מי שפספס, היא עוקבת אחר משפחת ג'מסטון, בהובלת ד"ר איליי, שעומדת בראשה של כנסיית ענק המגלגלת מיליונים. העלילה עוקבת אחר פיתוח העסק על ידי כמרים מושחתים, ומערכת היחסים הסבוכה בין איליי לילדיו. סוג של "יורשים" רק הרבה יותר נוצרית, מטורללת ומצחיקה.
בעונתה השלישית של הסדרה נלווה את שלושת ילדי ג'מסטון במרדף אחר חלומם - לשלוט בכנסייה הגדולה, אך נראה כי שגרת העבודה התובענית והאתגרים הרבים בניהול כנסייה גרמו להם להבין שאולי זו לא המשימה המתאימה להם.
מי בפנים: ג'ון גודמן ("ביג ליבובסקי"), דני מקברייד ("פיינאפל אקספרס"), אדם דיויין ("עובדים מצטיינים", "פיץ' פרפקט").
משפחת ג'מסטון, עונה 3 – טריילר
(באדיבות HOT, yes וסלקום TV)

מאי 2023

שרברבי הבית הלבן (White House Plumbers)
מה הסיפור: המפיקים של "יורשים" ושל "ויפ" המצוינות חוברים לסדרה חדשה, שאם להודות גם קצת נראית כמו הכלאה בין השתיים. הוסיפו לזה קאסט שקשה להכריע אם הוא יותר נוצץ או יותר איכותי - ובקלות מתקבלת אחת הסדרות המצופות של השנה.
המיני-דרמה הפוליטית מבוססת על ספר בשם "יושרה: אנשים טובים, בחירות רעות ושיעורים לחיים מהבית הלבן", ועוסקת בפרשיית ווטרגייט הידועה לשמצה והדלפת מסמכי הפנטגון. בחמישה פרקים בלבד הסדרה חוזרת לתחילת שנות ה-70, ומשחזרת את האירועים שהובילו שניים מבכירי הבית הלבן - סוכן ה-CIA לשעבר הווארד האנט וסוכן ה-FBI לשעבר גורדון לידי - לקחת חלק בצוות ה"שרברבים" שעזרו לפרוץ לווטרגייט ולהדליף את המסמכים הסודיים - שלבסוף הובילו להדחת הנשיא שעבורו עבדו, ריצ'רד ניקסון.
מי בפנים: וודי הרלסון ("משולש העצבות"), ג'סטין ת'רו ("הנותרים"), לינה הידי ("משחקי הכס"), ג'ודי גריר ("פתאום 30", "ריבוט"), קירנן שיפקה ("הרפתקאותיה המצמררות של סברינה"), דומנל גליסון ("אקס מכינה"), קים קואטס ("ילדי האנרכיה"), דיוויד קרומהולץ ("10 דברים שאני הכי שונאת אצלך") ורבים אחרים.
שרברבי הבית הלבן - טריילר
(באדיבות HOT, yes וסלקום TV)
קתרינה - עונה 3 (The Great)
מה הסיפור: לאחר שביוני האחרון נחתו אצלנו שתי העונות הראשונות של הדרמה התקופתית המצוינת מבית הולו, ב-yes מדביקים את הקצב ומביאים את העונה השלישית במקביל לעלייתה מעבר לים. בעוד הפריקוול של "ברידג'רטון" יחזיר אתכם למאה ה-18 לעוד קצת רומנטיקה זולה אך מהנה, "קתרינה" שמתרחשת באותה תקופה היא כנראה האחות האדג'ית והסאטירית שיותר מעניין לראות מה יש לה לומר.
את העונה האחרונה עזבנו - ומנקודה זו היזהרו פן תספוילרו - לאחר שקתרינה דוקרת את בעלה פיטר השלישי מכיוון ששכב עם אימה, אך מגלה כי זה לא היה הוא - אלא כפיל. יחד עם זאת, פיטר עכשיו מודע לכך שהיא עלולה להרוג אותו אם תרצה ואין ספק שזה יעיב על יחסיהם בעונה הקרובה. ולא רק בעיות אישיות יעמדו בפני הגיבורה, אלא גם לחצים פוליטיים שאיתם תיאלץ להתמודד. בקיצור, יהיה מעניין.
מי בפנים: ממשיכים מהעונות הקודמות אל פנינג ("מליפיסנט", "הפיתוי") וניקולס הולט ("רנפילד") בתפקידים הראשיים, כמו גם פיבי פוקס ("עין בשמיים") ואדם גודלי ("אקדמיית המטרייה").
קתרינה עונה 3 - טריילר
(באדיבות YES)

אפריל 2023

בארי - עונה 4 (Barry)
מה הסיפור: הדרמה הקומית - שבשלב זה אפשר לטעון שהיא יותר דרמה מקומית - עטורת השבחים (44 מועמדויות לאמי ותשע זכיות) של HBO בעונה חדשה ואחרונה. למי שעוד לא יודע במה מדובר, זוהי סדרה שיצרו ביל היידר ("סאטרדיי נייט לייב") שגם מככב בה בתפקיד הראשי, ואלק ברג, שבאמתחתו כמה מהקומדיות המצליחות שראה העולם בעשורים האחרונים, בהן "סיינפלד", "תרגיע" ו"עמק הסיליקון", עוסקת בבארי. במוקד שלה ישנו רוצח שכיר לשעבר (היידר) שמנסה להתנער מחייו הקודמים ומוצא לעצמו מטרה חדשה - לימודי משחק בקורס קיקיוני בלוס אנג'לס שאותו מעביר ג'ין קוזיניו (הנרי ווינקלר המופלא), וכמובן שהדבר לא מאוד פשוט והעבר הרצחני של בארי לא מרפה ממנו.
העונה הרביעית ממשיכה היכן שנגמרה קודמתה לפני קצת פחות משנה - ואם טרם צפיתם זה הזמן להסיט מבטכם מחשש לספוילרים - עברו של בארי סוף-סוף משיג אותו, הוא נעצר וכעת הטריילר חושף כי הוא מוחזק בכלא. מעצרו משפיע על כל הנפשות הפועלות, בהן כמובן קוזיניו וסאלי חברתו. מעניין לראות כיצד יבחר היידר לסיים את הסדרה המותחת, הכואבת והמשעשעת לפרקים הזו.
מי בפנים: ימשיכו מהעונות הקודמות כאמור ביל היידר, הנרי ווינקלר ("ימים מאושרים") ושרה גולדברג.
"בארי", עונה 4 - טריילר
(קרדיט: באדיבות HOT, yes וסלקום TV)
מישהו איפשהו - עונה 2 (Somebody Somewhere)
מה הסיפור: "טד לאסו" מצאה לעצמה מתחרה ראויה בתואר סדרת הפיל-גוד. העונה הראשונה ששודרה בתחילת 2022 מצאה לעצמה קהל מעריצים אוהד בזכות הסיפור האנושי, הכן ומחמם הלב של האאוטסיידרית סם אוורט (שאותה מגלמת הקומיקאית ברידג'ט אוורט) ששבה לבית הוריה בעיירה קטנה בקנזס ומנסה למצוא את עצמה.
בעונה הקרובה ובליווי חברה ג'ואל, שתקוע עם צרות משל עצמו, היא תתמודד עם האובדן של אחותה ותסייע גם למשפחתה בהתמודדות. בעונה זו ניפרד גם מאביה של סם, אד, שאותו גילם השחקן מייק הגרטי שהלך לעולמו במאי האחרון. עם חזרתה, הסדרה צפויה לשים דגש על קשרי משפחה והמורכבויות שלהם ואיך, כפי שמגדיר זאת הסינופסיס הרשמי, "משפחות הן קשות - גם הכיפיות שבהן".
מי בפנים: רוב חברי הקאסט ממשיכים מהעונה הראשונה, בהם אוורט וג'ף הילר ("אימה אמריקאית").
4 צפייה בגלריה
מתוך "מישהו איפשהו", עונה 2
מתוך "מישהו איפשהו", עונה 2
מתוך "מישהו איפשהו", עונה 2
(באדיבות HOT, yes וסלקום TV)

מרץ 2023

הצהובות - עונה 2 (Yellowjackets)
מה הסיפור: בעונה הראשונה התוודענו לחבורת "הצהובות", נבחרת הכדורגל של בית ספר תיכון שהמטוס שלה מתרסק בשממה בדרך לאליפות הארצית. הסדרה קופצת בין העבר, שבו התלמידות צריכות לשרוד בשטח הפרא הקפוא בו התרסקו, להווה המורכב שלהן - אלה מהן ששרדו, זאת אומרת. הצופים, מצדם, נחשפים להתמודדות ארוכת-השנים של התלמידות עם הזוועות שעברו, בהן קניבליזם מרומז.
אין המון מידע זמין על עלילת העונה השנייה, אולם העונה הראשונה השאירה את הצופים עם שאלות פתוחות רבות, העיקרית שבהן נוגעת לדמותה המסתורית של לוטי, אחת השורדות בשממה, שבסוף העונה הקודמת (ספוילר) נראה כי היא אחראית לחטיפה של שורדת אחרת. אנו מקווים שהעונה הקרובה תיתן מענה לשאלות הפתוחות, אולם עם דיווחים על תוכנית ארוכת טווח של חמש עונות לסדרה המצליחה - ייתכן שנצטרך לחכות זמן רב עד שנקבל תשובות.
מי בפנים: ממשיכות חברות הקאסט מהעונה השנייה, שבין העונות צברו להן כמה קרדיטים מרשימים נוספים. מלאני לינסקי, המגלמת את שונה, כיכבה בכמה פרקים של "האחרונים מבינינו", ג'ולייט לואיס, המגלמת את נטלי, כיכבה ב"ברוכים הבאים לצ'יפנדיילס", וכריסטינה ריצ'י, המגלמת ב"צהובות" את מיסטי, חזרה למשפחת אדמס ב"ונסדיי", שם גילמה את אם-המעונות.
הצהובות – טריילר
יורשים - עונה 4 (Succession)
מה הסיפור: סדרת המופת מבית HBO חוזרת בעונה חדשה וכפי שהתגלה - גם האחרונה. אחרי סיום מפתיע לעונה השלישית שהותיר את המעריצים המומים, כולם מחכים לדעת אילו מהלכים ומזימות ייחשפו הפעם בקרב משפחת רוי העשירה והסבוכה. העונה תתחיל היכן שהסתיימה קודמתה, כשענקית המדיה המשפחתית, ווייסטאר רויקו, צפויה להימכר ליזם הטכנולוגי לוקאס מטסון. כמתבקש, הצעד מעורר חרדה בקרב האחים, שלא יודעים כיצד ישתנו חייהם לאחר השלמת העסקה, ונדמה שמשחקי הכוח בין בני המשפחה יעלו הילוך.
כזכור (ספוילרים לעונה הקודמת, ראו הוזהרתם), בתום העונה הקודמת היה זה דווקא טום, בעלה של שיב שמתעללת בו תדיר, שהציל את הפטריארך הראשי של המשפחה, לוגאן רוי, ממזימת ההשתלטות שתכננו ילדיו. באקט זה נדמה שטום, יחד עם בן הדוד גרג מסמנים את עצמם כפייבוריטים של לוגאן, מעמד שברוב העונה הקודמת היה שמור לילדיו - תחילה לשיב ולאחר מכן לרומן. מהטריילר נראה שטום וגרג ממשיכים להיות במעגל הקרוב ללוגאן, כך לפחות עד הטוויסט הבא, שמההיכרות שלנו עם הנפשות הפועלות ודאי עתיד להגיע. מחכים בקוצר רוח.
מי בפנים: הקאסט המעולה ממשיך איתנו וכולל את בראיין קוקס ("טרויה"), ג'רמי סטרונג ("משפט השבעה משיקגו"), שרה סנוק ("המלבישה"), קירן קאלקין ("האקסים של החברה שלי"), מתיו מקפיידן ("גאווה ודעה קדומה") ועוד.
היורשים עונה 4 - טריילר
(צילום: באדיבות HBO)

ינואר 2023

האחרונים מבינינו (The Last of Us)
מה הסיפור: אחד ממשחקי הפלייסטיישן המצליחים ועטורי השבחים בעולם הופך לסדרת טלוויזיה. עלילת הסדרה דומה לעלילת המשחק ועוקבת אחר מבריח המתמודד עם טראומה אישית, שצריך להוביל נערה צעירה בשם אלי ברחבי ארצות הברית הפוסט-אפוקליפטית. אלי עשויה להיות המפתח לתרופה למגפה שהפכה אנשים לחיות טרף מסוכנות, אבל הדרך אל החופש תהיה רצופה במכשולים.
את העיבוד המצופה ועתיר התקציב של HBO למשחק יצרו יחד קרייג מאזין ("צ'רנוביל") ויוצר המשחק המקורי ומנהל שותף בחברת המשחקים Naughty Dog, ניל דרוקמן. השילוב הייחודי מבטיח הנאה לגיימרים ולחובבי טלווזיה כאחד.
מי בפנים: פדרו פסקל ("המנדלוריאן"), בלה רמזי ("משחקי הכס"), גבריאל לונה ("סוכני שילד"), אנה טורב ("מיינד האנטר"), מאריי בארטלט ("הלוטוס הלבן"), ניק אופרמן ("מחלקת גנים ונוף") ומלאני לינסקי ("הצהובות").
האחרונים מבינינו – טריילר
(באדיבות HBO MAX)
פוקר פייס (Poker Face)
מה הסיפור: אם צפיתם בסרט ההמשך של "רצח כתוב היטב" וחשבתם לעצמכם "חבל שאין עוד המון כאלה", היוצר ראיין ג'ונסון דואג לכם בסדרה חדשה. במרכז העלילה עומדת דמותה של צ'רלי קייל (נטשה ליון מ"בובה רוסית") שלה כוח ייחודי המאפשר לה לגלות מתי מישהו משקר לה.
בעשרת הפרקים בסדרה קייל תצא, חמושה בכוח העל שלה, לפענח תעלומות וחידות ברחבי ארצות הברית כשהיא נתקלת בטיפוסים שונים ומשונים. על פי הדיווחים, מסתמן שכל פרק יעסוק בתעלומה אחרת ויכול לעמוד בפני עצמו מבחינה עלילתית. מגמה זו מתאימה להתבטאויותיו האחרונות של ג'ונסון, שכעס כי נטפליקס הכניסו לכותרת את שם הסרט הראשון מ-2019, מתוך רצון להפוך אותו לסדרה. "עבדתי מאוד קשה כדי שהעלילה תעמוד בפני עצמה, אבל יש משיכה מאוד גדולה לסטורי-טלינג בפורמט של סדרות", אמר בריאיון לאתר The Atlantic.
מי בפנים: המסורת של "רצח כתוב היטב" נמשכת, כשגם כאן גויסה שורה מכובדת של כוכבים שיצטרפו לליון, בהם ג'וזף גורדן לוויט ("500 ימים עם סאמר") ואדריאן ברודי ("הפסנתרן").
פוקר פייס – טריילר
(באדיבות פיקוק)

דצמבר 2022

אין מוצא (From)
מה הסיפור: סדרת מתח ומסתורין מבית היוצר של "אבודים" והאחים ג'ו ואנתוני רוסו ("הנוקמים"). משפחה אמריקאית נוסעת ברחבי ארצות הברית ונתקלת בעיירה מסתורית שלוכדת את כל מי שנכנס אליה. גם אם ינסו לצאת, יגלו שהם נוסעים על כביש מעגלי שמחזיר אותם לאותה נקודה. תושבי העיירה מנסים למצוא דרך לצאת מהמקום, אבל הדרך קשה במיוחד כשמסביב לעיירה שוכנים יצורים מפחידים והסודות רבים יותר מהתשובות. מה הסיפור של העירייה? איך אפשר לצאת ממנה?
הסדרה שודרה ברשת EPIX בארצות הברית, זכתה לשבחי הביקורות וחודשה לעונה שנייה מיד בתום עונתה הראשונה. לארבעת פרקיה הראשונים אחראי הבמאי ג'ק בנדר, שעשה לעצמו שם כשביים כמה מפרקיה המוצלחים ביותר של "אבודים".
מי בפנים: הרולד פרינו ("אוז"), איון ביילי ("אחים לנשק") וקטלינה סנדינו מורנו (המועמדת לאוסקר על תפקידה בסרט "מריה הקדושה" מ-2004) בתפקידים הראשיים.
אין מוצא - טריילר
אימה אמריקאית - עונה 11 (American Horror Story)
מה הסיפור: אחרי ההצלחה הגדולה של "דאהמר" ו"הצופה", מגיעה העונה החדשה לסדרת האנתולוגיה של היוצר ריאן מרפי. אל דאגה, לא מדובר בעונה אחרונה או משהו כזה, שכן "אימה אמריקאית" חודשה כבר ב-2020 לעונה 13. שמה של העונה הנוכחית הוא NYC, ובהתאם היא מתרחשת בניו יורק - אך זו המסוכנת של תחילת שנות ה-80.
אדם, בחור צעיר ותמים חושד ששותפו לדירה הוא אחד הקורבנות של רוצח סדרתי (המכונה Big Daddy) שקורבנותיו הם גברים הומוסקסואליים. הוא פונה למשטרה ומגלה שהיא לא מתעניינת במקרי היעלמות בקהילה הגאה, ולכן פונה לשוטר אחר בשם פטריק במטרה לחקור לגלות מיהו הרוצח. לצד העלילה הזו תעסוק העונה גם ברופאה שמגלה וירוס חדש שפוגע בעיקר בגברים מהקהילה.
מי בפנים: ראסל טובי ("כמעט אנושיים", "השנים") וצ'רלי קארבר ("זאב צעיר"), שמופיעים באנתולוגיה לראשונה (קארבר גם השתתף בכתיבת חלק מהפרקים). לצדם יופיעו כמה מהשחקנים הקבועים, בהם זכארי קווינטו ("גיבורים") וסנדרה ברנהרד ("רוזאן").
אימה אמריקאית, עונה 11 – טריילר
(צילום: FX)
להיות אליזבת (Becoming Elizabeth)
מה הסיפור: אחרי ש"דם, כתרים וסקס: תולדות בית המלוכה הבריטי" כיכבה בטופ 10 של נטפליקס עם סיפורה הטרגי של אן בולין, מנשותיו של המלך הנרי השמיני, מגיעה דרמה היסטורית נוספת שעוקבת דווקא אחר בתם הצעירה, מי שלימים תהפוך למלכה אליזבת הראשונה.
"להיות אליזבת" עוסקת בדרמה המלכותית שמתרחשת בעקבות מותו של הנרי, שמוביל למאבק על הכתר בין אליזבת המתבגרת והיתומה הטרייה לבין בנו בן התשע, אדוארד השישי. בשמונת פרקי הסדרה - שבוטלה לאחר עונה אחת על אף תגובות חיוביות מהקהל והמבקרים - נחזה באליזבת לומדת להתנהל כפוליטיקאית בעולם גברי ונלחמת כל הדרך אל כס המלוכה.
מי בפנים: בתפקיד הראשי מככבת אליסיה פון ריטברג ("זעם"), ולצידה כמה פרצופים מוכרים יותר - רומולה גראי ("אמה"), בלה רמזי (ליאנה מורמונט מ"משחקי הכס", ובקרוב גיבורת הסדרה המצופה The Last of Us), טום קאלן ("אחוזת דאונטון") וג'יימי פרקר (שגילם את הארי פוטר במחזה "הארי פוטר והילד המקולל").
להיות אליזבת - טריילר
שככה יהיה לי טוד (So Help Me Todd)
מה הסיפור: דרמה משפטית קלילה שעוקבת אחר טוד - חוקר פרטי מוכשר שנוטה לפעול בשיטות לא קונבנציונליות בעבודתו, כאלה שגרמו לשלילת רישיון העבודה שלו ולהכנסתו לכלא. אמו מרגרט, גרושה טרייה, מציעה לבנה להצטרף לחברת עורכי הדין שלה כחוקר פרטי וטוד מסכים.
אלא שטוד נחשב לכבשה השחורה במשפחתו, וההתנגשויות עם אמו בלתי פוסקות. אך למרות שהשניים מתנגשים באופיים, העבודה המשותפת דווקא מקרבת אותם לעבר תיקון מערכת היחסים הלא-מתפקדת שלהם.
מי בפנים: מרשה גיי הארדן ("מיסטיק ריבר") וסקיילר אוסטין ("פיץ' פרפקט") ועוד.
שככה יהיה לי טוד - טריילר
למה לא שאלו את אוונס? (?Why Didn't They Ask Evans)
מה הסיפור: אגתה כריסטי ממשיכה להיות אחד מהטרנדים החמים של השנים האחרונות, והפעם סיפור שלה חוזר בתצורת מיני-סדרת מתח בשלושה חלקים, שביים לא אחר מיו לורי ("האוס"). כמו בספרה של כריסטי מ-1934, שתורגם בעברית ל"מדוע לא ביקשו את אוונס?", הסדרה מתמקדת בקצין ים צעיר בשם בובי ג'ונס שמבחין באדם גוסס שרוע על קצה צוק.
שם, על ערש דווי, האדם מספיק לשאול את בובי "למה לא ביקשו את אוונס?", נושם את נשימתו האחרונה - ומת. כדי להבין מה קרה שם ועל מה לעזאזל הוא דיבר, ג'ונס נעזר בחברתו הוותיקה פרנקי, ויחד הם צוללים לעומק התעלומה, שמכילה בתוכה גם הונאה, בגידה ואולי אף מניע לרצח.
מי בפנים: וויל פולטר ("הרץ במבוך"), לוסי בוינטון ("רפסודיה בוהמית"), אמה תומפסון ("על תבונה ורגישות") וגם יו לורי עצמו מתארח בתפקיד משנה.
למה לא שאלו את אוונס - טריילר

נובמבר 2022

גזליט (Gaslit)
מה הסיפור: המיני-סדרה המדוברת של רשת Starz, המבוססת על הפודקאסט העלילתי Slow Burn, מגיעה לארץ. לא מעט כוכבים ניצבים במרכז מותחן הפשע-פוליטי הזה, בהם בין היתר מי שביים אותו - הבמאי והשחקן מאט רוס, שיצר בעבר את "קפטן פנטסטיק". שמות אפילו גדולים יותר מחכים לכם קצת למטה מפה.
"גזליט" עוסקת בפרשת "ווטרגייט" הידועה, ובעיקר בעובדיו תאבי הכוח של הנשיא ריצ'רד ניקסון שהודח מתפקידו בשנות ה-70. במרכז הסדרה ניצבת מרת'ה מיטשל, אשת החברה הגבוהה ואשתו של התובע הכללי הנאמן של ניקסון, ג'ון נ' מיטשל, שהייתה הראשונה שהצהירה בפומבי על מעורבותו של הנשיא בפרשה. כדי למנוע ממנה מלפרסם את מה שגילתה ולהפיל את כולם למטה, נקט בעלה - שהיה בעצמו מעורב בפשעים - באמצעים חריגים ואכזריים.
מי בפנים: והנה השמות שהבטחנו - ג'וליה רוברטס (כאילו יש צורך להציג - "אישה יפה", "ארין ברוקוביץ'", "נוטינג היל"), שון פן (כנ"ל: "מיסטיק ריבר", "21 גרם", "קוראים לי סם") ודן סטיבנס ("לגיון", "היפה והחיה"), אליסון טולמן ("למה נשים רוצחות"), פאטון אוסוולט ("סנדמן") וכריס באואר ("הסמויה").
"גזליט" - טריילר

אוקטובר 2022

אטלנטה - עונת רביעית ואחרונה (Atlanta)
מה הסיפור: הסדרה המצליחה שקטפה פרסי אמי וגרפה שבחים בלי סוף מגיעה לסיומה בעונה רביעית שתעלה החודש בארץ - שש שנים מאז שעלתה לראשונה למסך. כן, אתם לא מתבלבלים, רק במרץ עלתה העונה השלישית של "אטלנטה", וכבר עתה, קצת יותר מחצי שנה לאחר מכן, מגיעה עונה נוספת שתחתום את הסדרה (חודש לאחר שעלתה בשירות הסטרימינג הולו).
כידוע, הסדרה עוקבת אחר חיי היומיום של ארן ובן דודו פייפר בוי, ואת הניסיון של שניהם להצליח בסצנת הראפ המקומית באטלנטה. לאחר שבעונה השלישית חוו הדמויות שלל חוויות משונות באירופה ובעיקר בלונדון, כעת הן חוזרות לעיר ששמה מתנוסס בשם הסדרה, המקום שבו הכול התחיל. לפי FX, ערוץ הטלוויזיה שבה משודרת במקור הסדרה, העונה האחרונה תבחן את הדמויות ותעלה את השאלה: האם הם השתנו, או שמא אטלנטה היא זו שהשתנתה?
מי בפנים: ארבע הדמויות הראשיות והאהובות - דונלד גלובר ("קומיוניטי"), בריאן טיירי הנרי ("רכבת הקליע"), זאזי ביטס ("ג'וקר") ולקית' סטנפילד ("סליחה על ההפרעה").
אטלנטה עונה 4 – טריילר
הריזורט (The Resort)
מה הסיפור: קומדיית המתח של פיקוק, שעלתה בשירות הסטרימינג (שאינו זמין בישראל) לפני כשלושה חודשים, עושה עכשיו גם היא עלייה. את הסדרה כתב אנדי סיירה, היוצר של הסרט המצליח "פאלם ספרינגס" מ-2020 בכיכובה של כריסטין מיליאוטי, שמשחקת את הדמות הראשית גם בסדרה הנוכחית.
עלילת הסדרה עוקבת אחר נואה ואמה, זוג נשוי שנוסע לאתר נופש לרגל יום הנישואים העשירי שלהם. נואה מרוצה מחייו בעוד אמה דווקא מאוכזבת מהנישואים ומרגישה שהם לא מתקדמים לשום מקום. חופשת הקיץ שלהם מקבלת טוויסט ביזארי כשהם נשאבים לתוך תעלומה שהתרחשה באותו אתר נופש 15 שנים קודם לכן. במקביל לניסיון שלהם לפתור את התעלומה גם היחסים ביניהם עומדים למבחן.
מי בפנים: ויליאם ג'קסון הארפר ("המקום הטוב"), כריסטין מיליאוטי ("איך פגשתי את אמא", "פארגו"), סקיילר ג'יסונדו ("דיאטת סנטה קלריטה") ניק אופרמן ("מחלקת גנים ונוף") ודילן בייקר ("האישה הטובה").
הריזורט – טריילר
האנטומיה של גריי - עונה 19 (Grey's Anatomy)
מה הסיפור: הסדרה שלא נגמרת חוזרת לעונה נוספת, 19 במספרה. כפי שנודע כבר לפני כחודשיים, זמן המסך של הדמות הראשית מרדית' גריי יצומצם בעונה החדשה באופן משמעותי - והיא תופיע בשמונה פרקים בלבד, זאת בשל ליהוקה של השחקנית אלן פומפאו לסדרה חדשה שתעלה בהולו. אבל אל תתנו לעצמכם לשקוע בדיכאון כבר עכשיו, כי גריי לפחות תמשיך לקריין את פרקי העונה, כפי שעשתה מראשית הסדרה.
כזכור, העונה הקודמת של "האנטומיה של גריי" נגמרה בלא מעט דרמות, כשתוכנית ההתמחות של בית החולים "גריי-סלואן" בוטלה וביילי החליטה לעזוב את תפקידה. העונה החדשה תיפתח עם תוכנית מתמחים חדשה, מה שיכניס לסדרה לא פחות מחמישה שחקנים חדשים שיגיעו לשנה הראשונה שלהם בבית החולים. לצידם תחזור ד"ר אדיסון מונטגומרי, שתופיע כבר בפרק השלישי לעונה, ובמקביל נגלה מה עלה בגורלו של אוון האנט, שבעונה הקודמת הבין כי עליו לברוח פן ייאלץ לשלם על מעשיו הלא חוקיים.
מי בפנים: השחקנים החדשים הם אלכסיס פלויד ("להמציא את אנה"), מידורי פרנסיס ("דאש ולילי"), אדלייד קיין ("שלטון המלוכה") והארי שום ג'וניור ("גלי", "ציידי הצללים"). לצידם יופיעו כאמור גם פומפאו, קייט וולש, צ'נדרה ווילסון, קטרינה סקורסון, קווין מק'קיד, ג'יימס פיקנס ג'וניור ועוד.
האנטומיה של גריי עונה 19 – טריילר
כל מה שאני יודעת על אהבה (Everything I Know About Love)
מה הסיפור: דרמה בריטית שנונה שמבוססת על הספר הפופולארי של דולי אלדרטון מ-2018. בהתאם לספרה האוטוביוגרפי זוכה הפרסים של הסופרת בת ה-33, גם העיבוד הטלוויזיוני יעסוק בתהליך התבגרותה של מילניאלית שעוברת לגור בלונדון בשנות ה-20 שלה, אי שם ב-2012.
הסדרה עוקבת אחר מגי ובירדי, שתי חברות ילדות בנות 20 שלא נפרדות זו מזו כל חייהן. כשהשתיים מסיימות את הקולג' הן עוברות ללונדון ביחד וחולקות שם דירה עם שתי שותפות נוספות - אמארה וגל. העלילה עוסקת במערכת היחסים התלותית של שתי החברות, כשכל אחת מהן יוצאת לסלול לעצמה את דרכה בעולם, ובמבחנים שיעמדו בפניהן בחיים האמיתיים.
מי בפנים: אמה אפלטון ("בגידה"), בל פאולי ("תכנית הבוקר"), זוכת הבאפט"א מרלי סו ("דיקסי"), ריאן באון ("כתום זה החום החדש"), ג'ורדן פיטרס ("מיילדת", "כנופיות לונדון"), ג'יני הקמן ויולנדה גרייס.
כל מה שאני יודעת על אהבה – טריילר
פורסם לראשונה: 16:05, 15.02.23